Naujienos

Daug džiaugsmo ir nerealių emocijų - taip palydėjome šį nuostabų savaitgalį. Nes pagaliau mūsų ilgai brandintas ir puoselėtas projektas – „ Vaikų ir jaunimo „Longboard‘ų (lt. ilgalenčių)“ būrelis“ Vilniuje, išvydo dienos šviesą ir juo galėjo pasidžiaugti visi norintys vaikai. Ačiū mūsų nuostabiam instruktoriui, Šarūnui Rasalui, kuris  vienintelis Lietuvos atstovas, dalyvaujantis kalnų riedlenčių pasaulio čempionatuose, daugkartinis įvairių varžybų nugalėtojas ir Anglijos 2016 metų vice čempionas, įdėdamas savo visas žinias, širdį ir norą, perduoda mūsų vaikams, tikėdamas, kad greitu laiku bus jo pasekėjų. Būrelio programa vyksta pagal Šarūno Rasalo išdirbtą ir susistemintą mokymo metodiką. Būrelis yra tęstinis, tad dalyvavusiems vaikams, išduodamos pažangos kortelės, kuriose atžymimi jų pasiekimai. Atsižvelgdami, į vaikų norus ir užsidegimą tobulėti šioje sporto šakoje, siūlome ateinantį savaitgalį – 2019.05.18-19 dienomis, sekantį mūsų būrelį. Susidomėjusiems, visa informacija yra čia.

Norintiems vaikams vasaros metu riedėti su „longboard‘ais“  siūlome – Vasaros „Longboard‘ų“ stovyklą, Klaipėdos rajone.

Tad iki sekančių kartų mieli mūsų draugai!!!

Informacija apie stovyklas ir būrelį: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , +37068500933.

Nuostatai
1. Bendri nuostatai
Nuostatai yra pagrindinis dokumentas nustatantis organizacijos bei varžybų eigos tvarką.
Nuostatų reikalavimai yra privalomi varžybų dalyviams bei organizatoriams (teisėjų komandai, treneriams, aptarnaujančiam personalui ir kitiems asmenims susijusiems su varžybomis).

Tikslai ir uždaviniai
Varžybų tikslas yra kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sporto populiarinimas Lietuvoje ir užsienyje, stipriausių kalnų slidininkų ir snieglentininkų išaiškinimas, talentingų sportininkų paieška.
Uždaviniai: Rengti sportininkų pamainą, Lietuvos kalnų slidinėjimo nacionalinei rinktinei;
Dalintis patirtimi tarp trenerių ir klubų;
Įgyti patirties ateityje Snow Arenoje rengti didelius tarptautinius renginius.

Varžybas organizuoja
Varžybas organizuoja Lietuvos Nacionalinė slidinėjimo asociacija (LNSA) kartu su UAB „Stamita“ kalnų slidinėjimo kompleksu „Snow Arena“ ir VŠĮ „Sniegius“.

Varžybų terminai bei jų rengimo vieta
Varžybos vyks 2018 m. gruodžio 9 dieną.
Rungtys:
Alpių kombinacija Elito vyrai ir moterys, vaikai ir „Masters“ grupė.
Slalomo varžybos Snieglentėmis. (Varžybos vyks jei susirinks bent 16 dalyvių)
Vieta – visus metus veikiantis kalnų slidinėjimo kompleksas „Snow Arena“, Druskininkai, Lietuva. (Nemuno kelias 2, Mizarų kaimas, Lt-67308, Druskininkų sav.).

Artėjant vaikų atostogoms, nemažai tėvų suka galvą, ką naudingo per jas galėtų nuveikti jų atžalos. Tuo tarpu stovyklų „Aktyvus stovyklavimas“ organizatoriai džiaugiasi, kad kai kurie tėvai jau apsisprendė ir per šias rudens atostogas čiuožimo stovyklą Druskininkuose, „Snow arenoje“, lankys net keturios dešimtys vaikų ir jaunuolių. Stovyklas 7-18 m. vaikams ir jaunimui „Aktyvus stovyklavimas“ komanda organizuoja jau dešimt metų. Iš jų snieglenčių stovyklas – nuo pat Druskininkų „Snow arenos“ atidarymo pradžios, t.y. septynerius metus, o slidžių – vienerius.
Anot stovyklos vadovės Editos Dembinskienės, tėveliai paprastai parenka čiuožimo stovyklą savo atžaloms tada, kai nori paruošti vaikus artėjančiai išvykai į kalnus su šeima, kad šie kalnuose galėtų čiuožti savarankiškai:
„Snow arena“ – puiki vieta to išmokti greitai, nes čia visada geros sąlygos mokytis. Vaikai savo įgūdžius lavina kasdien po maždaug 6 val., tad per 7 stovyklos dienas jie garantuotai išmoksta čiuožti su slidėmis ir/ ar snieglente“, – sakė E. Dembinskienė.

Šiemet į spalio 28-lapkričio 3 dienomis vyksiančią stovyklą jau užregistruota 40 vaikų ir jaunuolių. Pasak pašnekovės, tai tikras įrodymas, kad vaikai savo atostogas nori leisti aktyviai.
„Prisijungti prie šios čiuožimo stovyklos gali tiek čiuožti pramokę, tiek pradedantieji, niekada nebandę stovėti ant slidžių ar snieglentės vaikai ir jaunuoliai. Stovyklos metu jos dalyviai bus suskirstyti į dvi grupes, su kuriomis dirbs atskiri instruktoriai: pradedantieji mokysis čiuožti, o pažengusieji – toliau tobulins savo įgūdžius čiuožti vamzdžiu ar ant dėžių“ , – pasakojo stovyklos vadovė.
Neseniai šios čiuožimo stovyklos organizatoriai pradėjo bendradarbiauti su slidinėjimo profesionalais – Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos (LNSA) nariais, kurie skatina Lietuvos vaikus siekti aukštumų.

Penktadienis, 2018m lapkričio 2d. nuo 10:00 iki 14:30 „Snow Arena,, - „Junior Jib Contest 2018“ slidininkams ir snieglentininkams varžybos.

Šį kartą pasibaigiant vaikų ir jaunimo stovyklos pamainai mes pravesime varžybas „Junior Jib Contest 2018“ . Varžybose kviečiame dalyvauti NEMOKAMAI visi norintys - snieglentininkai ir slidininkai. Norime surinkti kuo daugiau snieglenčių ir kalnų slidžių mylėtojus.

Moki čiuožti vamzdžiais ir darai pirmus žingsnius ant vieno iš paprasčiausių dėžių, boksų? Tad šiose varžybose sudalyvauti privalai! Kiekvienas čia gaus didelį emocijų antplūdį, juk tai ir yra pats svarbiausias dalykas čiuožiant snieglente ar slidėmis. Draugiška atmosfera, puiki nuotaika garantuota. Registracija varžybų dieną ,,DruSkiSchool,, mokykloje, Snow Arena. Šio renginio partneriai ir rėmėjai: Expedition, Snow Arena, mokykla Druskischool,.Surfhouse.

Partneriai