Naujienos

AČIŪ UŽ PUIKIĄ VASARĄ!
---------------------------------
Štai, praūžė 2023 metų vasaros sezonas, kuris buvo ypatingas ir tikrai ne prastesnis už visus kitus. Visose mūsų organizuojamose stovyklose vaikų apsilankė netoli 600. Kiekvienais metais šie skaičiai auga, tai rodiklis, kad mūsų tauta ir mūsų vaikai gyvena aktyviai, myli sportą ir nori kuo daugiau išbandyti visas siūlomas mūsų aktyvias ir ekstremalias stovyklas. O sugrįžtančių vaikų procentiškai turime apie 75%. Tad štai ir rezulatas mūsų progresui ir motyvacijai toliau augti ir pritraukti kuo daugiau vaikų, mėgautis aktyviu gyvenimu.
Šiais mertais mūsų pasiūloje vaikams buvo šios stovyklos:
👉Burlenčių.
👉Sportinių kartingų
👉Vandenlenčių
👉Stovykla " Ant lentos" longboard'ai
👉Stovykla "Ekstremali" - įvairių sporto šakų išbandymas
👉Longboard'ų dieninė
👉Riedučiai
Sekančiais metais mūsų planuose tikrai laukite stovyklų papildymo, nes dar toli gražu ne visas sporto šakas išbandėte, mieli mūsų jaunieji Draugai 🙂 .
Tad tariame AČIŪ pirmiausiai vaikams, kurie mūsų nepamiršta, kurie mus lanko, auga kartu su mumis ir aktyviu gyvenimu.
AČIŪ tėveliams, kurie mumis tiki ir pasitiki, atiduoda savo atžalas į mūsų rankas su dideliu džiaugsmu.
Na ir pagaliau AČIŪ mūsų nuostabiai komandai, kurie dirba tikrai atsakingą darbą, stengdamiesi perteikti vaikams kuo daugiau žinių, kuo daugiau gerų emocių ir žinoma motyvacijos.
AČIŪ "Aktyvaus stovyklavimo" komandai:
Živile Belickienė Aukse Ambrazeviciute Gabija Matuzaite Agnė Gudauskaitė Jonas Gipiškis Eglė Stonkutė Lina Žaliaduonytė Tomas Gylys Goda Endzelyte Gintarė Mur Rokas Didrikas Edita Raulinaitė
AČIŪ mūsų partneriams:
----------------------------------------------------------
Sekančios vaikų atostogos jau ne už kalnų, tad ruošiame slides ir snieglentes ir susimatome SLIDINĖJIMO stovyklose, į kurias didžioji dalis mūsų senbuvių jau užsiregistravo.
---------------------------------------------------------
Gero starto moksluose mieli mūsų Draugai !

 VASARA - AKTYVIOS STOVYKLOS. 

Artėjant vaikų atostogoms, nemažai tėvų suka galvą, ką naudingo per jas galėtų nuveikti jų atžalos. Tuo tarpu stovyklų „Aktyvus stovyklavimas“ organizatoriai džiaugiasi, kad kai kurie tėvai jau apsisprendė ir per šias vasaros atostogas, lankys mus – Zarasuose ir Drevernoje. Stovyklas 7-18 m. vaikams ir jaunimui „Aktyvus stovyklavimas“ komanda organizuoja jau vienuolikti metai, tad patirtis sukaupta. Komanda jau ilgą laiką stipri ir nekintanti, dėl ko džiaugiasi vis sugrįžtantys mūsų stovyklautojai – sako stovyklų steigėja, Edita Dembinskienė. Tad siunčiame nuoširdžiausius linkėjimus ir vasaros metu vaikus ir jaunimą kviečiame į šias aktyvias stovyklas: Ekstremali – vandenlentės, jodinėjimas ir burlentės, Longboard‘ų stovykla, Jėgos aitvarų stovykla, Burlenčių stovykla ir kitas.

Šiemet į vyksiančias vasaros stovyklas jau registruojasi.  Pasak pašnekovės, tai tikras įrodymas, kad vaikai savo atostogas nori leisti aktyviai.

„Prisijungti prie šių stovyklų gali tiek bandę vieną ar kitą sportą šaką, tiek pradedantieji, visiškai nebandę vaikai ir jaunuoliai.

Tad 2020metų vasarą, labai tikimės, kad laiką leisite kartu su mumis!

Nuotraukos iš archyvo „ Aktyvus stovyklavimas“ .

 

"AKTYVI VASARA VILNIUJE" 

„Aktyvaus stovyklavimo“ komanda, džiaugiasi  galėdama vykdyti Vilniaus miesto savivaldybės dalinai  finansuojamą projektą  - „Aktyvi vasara Vilniuje“ . Šio projekto dėka, išmokėme riedėti net 20 vaikų ant longboard‘ų (lt. Ilgalentės). Vaikus supažindinome su šios sporto šakos ypatumais, o tuo pačiu skatinome aktyviai judėti prijungdami prie pamokų orientacines varžybas ir įvairius fizinio lavinimo pratimus. Norint riedėti "longboard‘u", būtinas ir sportinis pasirengimas, tad vaikai ir jaunimas šių užsiėmimų metu atliko kūno stiprinimo bei balansinius pratimus ant balansinių lentų bei virvių, kurių pagalba lavino - balansavimo įgūdžius, koordinaciją, orientavimąsi erdvėje ir pusiausvyrą. Rezultatas - tikslo siekimas, stambiosios motorikos ugdymas, drąsa ir vikrumas.

Vaikai liko be galo patenkinti savo pasiektais rezultatais ir tęsia savo įgūdžius toliau, savarankiškai ar su instruktoriaus pagalba mūsų nuolatiniuose būreliuose, kurie vyksta savaitgaliais, Vilniaus Vingio parke.

Ačiū, mūsų instruktoriui Tomui Gyliui už motyvaciją ir įkvėpimą, ačiū vaikams, kurie dalyvavo, prisidėjo, padėjo ir mokėsi! Ačiū už galimybę Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Sporto ir sveikatingumo skyriui!!! Iki sekančių kartų mieli mūsų draugai!

 

Jau antrus metus iš eilės, per vaikų ir jaunimo rudens atostogas, vainikuojant slidinėjimo stovyklos uždarymą,  „Aktyvaus stovyklavimo“ komanda, kviečia vaikus ir jaunimą iki 18 metų,  sudalyvauti „Aktyvaus stovyklavimo Freestyle varžybose“ - slidės, snieglentės. Varžybų data -  penktadienis, 2019 m. lapkričio 1 d. nuo 11:00 iki 14:30.
Varžybų dalyvių mokestis – NEMOKAMAS!!! 

Moki čiuožti vamzdžiais ir darai pirmus žingsnius ant vieno iš paprasčiausių dėžių? O gal jau esi pažengęs ir nori parodyti visus savo pasiekimus -  straight jump, shifty, grabs, 180, 360...? Tad šiose varžybose sudalyvauti privalai! Kiekvienas čia gaus didelį emocijų antplūdį, juk tai ir yra pats svarbiausias dalykas čiuožiant snieglente ar slidėmis. Draugiška atmosfera, puiki nuotaika garantuota. Šio renginio partneriai ir rėmėjai įteiks prizus, o organizatoriai be išimties įteiks visiems diplomus: Expedition, Snow Arena, BoardhouseAktyvusstovyklavimas.

Registracija į varžybas galima užpildžius REGSITRACIJOS formą, kurią rasite: www.aktyvusstovyklavimas.lt → SLIDINĖJIMAS→ SLIDINĖJIMO VARŽYBOS.

Partneriai