Naujienos

 VASARA - AKTYVIOS STOVYKLOS. 

Artėjant vaikų atostogoms, nemažai tėvų suka galvą, ką naudingo per jas galėtų nuveikti jų atžalos. Tuo tarpu stovyklų „Aktyvus stovyklavimas“ organizatoriai džiaugiasi, kad kai kurie tėvai jau apsisprendė ir per šias vasaros atostogas, lankys mus – Zarasuose ir Drevernoje. Stovyklas 7-18 m. vaikams ir jaunimui „Aktyvus stovyklavimas“ komanda organizuoja jau vienuolikti metai, tad patirtis sukaupta. Komanda jau ilgą laiką stipri ir nekintanti, dėl ko džiaugiasi vis sugrįžtantys mūsų stovyklautojai – sako stovyklų steigėja, Edita Dembinskienė. Tad siunčiame nuoširdžiausius linkėjimus ir vasaros metu vaikus ir jaunimą kviečiame į šias aktyvias stovyklas: Ekstremali – vandenlentės, jodinėjimas ir burlentės, Longboard‘ų stovykla, Jėgos aitvarų stovykla, Burlenčių stovykla ir kitas.

Šiemet į vyksiančias vasaros stovyklas jau registruojasi.  Pasak pašnekovės, tai tikras įrodymas, kad vaikai savo atostogas nori leisti aktyviai.

„Prisijungti prie šių stovyklų gali tiek bandę vieną ar kitą sportą šaką, tiek pradedantieji, visiškai nebandę vaikai ir jaunuoliai.

Tad 2020metų vasarą, labai tikimės, kad laiką leisite kartu su mumis!

Nuotraukos iš archyvo „ Aktyvus stovyklavimas“ .

 

Jau antrus metus iš eilės, per vaikų ir jaunimo rudens atostogas, vainikuojant slidinėjimo stovyklos uždarymą,  „Aktyvaus stovyklavimo“ komanda, kviečia vaikus ir jaunimą iki 18 metų,  sudalyvauti „Aktyvaus stovyklavimo Freestyle varžybose“ - slidės, snieglentės. Varžybų data -  penktadienis, 2019 m. lapkričio 1 d. nuo 11:00 iki 14:30.
Varžybų dalyvių mokestis – NEMOKAMAS!!! 

Moki čiuožti vamzdžiais ir darai pirmus žingsnius ant vieno iš paprasčiausių dėžių? O gal jau esi pažengęs ir nori parodyti visus savo pasiekimus -  straight jump, shifty, grabs, 180, 360...? Tad šiose varžybose sudalyvauti privalai! Kiekvienas čia gaus didelį emocijų antplūdį, juk tai ir yra pats svarbiausias dalykas čiuožiant snieglente ar slidėmis. Draugiška atmosfera, puiki nuotaika garantuota. Šio renginio partneriai ir rėmėjai įteiks prizus, o organizatoriai be išimties įteiks visiems diplomus: Expedition, Snow Arena, BoardhouseAktyvusstovyklavimas.

Registracija į varžybas galima užpildžius REGSITRACIJOS formą, kurią rasite: www.aktyvusstovyklavimas.lt → SLIDINĖJIMAS→ SLIDINĖJIMO VARŽYBOS.

Mokslo įstaigoms užsidarius vasaros atostogų, jau po kelių savaičių „laisvės“ galima išgirsti vaikus skundžiantis, kad nėra ką veikti. Vienas iš šios problemos sprendimo būdų – išleisti savo atžalas į vasaros stovyklą. Su antrus metus į geriausių šalies vaikų stovyklų TOP 5-etuką patenkančios įmonės „Aktyvus stovyklavimas“ įkūrėja ir vadove Edita Dembinskiene kalbame, kodėl pravartu savo atžaloms parinkti būtent aktyvaus poilsio stovyklą.

Trumpai papasakokite, kokias stovyklas vaikams ir jaunimui organizuojate šiemet?

Šiemet Klaipėdos rajone siūlome prisijungti į burlenčių, jėgos aitvarų stovyklas, ten pat organizuojame ir ekstremalią stovyklą . Pirmą kartą kviečiame ir į ilgalenčių (longbord – angl.) stovyklą. Na o Zarasų rajone veiks vandenlenčių stovykla. Į stovyklas kviečiame 8-18 m. amžiaus vaikus, jei vaikas aktyvus, su tėvelių rekomendacijomis – priimame ir nuo 7-erių. Beje, kol vaikai semsis patirties su bendraamžiais, jų tėvai gali išbandyti burlenčių pamokas mūsų suaugusiems skirtoje mokykloje.

Įmonė „Aktyvus stovyklavimas“ veikia jau dešimtmetį, antrus metus iš eilės patenka į TOP 5 pačių geriausių Lietuvoje stovyklų sąrašą. Kaip sugebate išlaikyti tokį populiarumą, sudominti vaikus ir jaunimą?

Manau, vienas iš mūsų privalumų yra lankstumas. Pavyzdžiui, jau kurį laiką siūlome vaikams išbandyti ne vieną, o net tris sporto šakas vienos stovyklos metu. Kalbu apie ekstremalią stovyklą, kurios metu galima išbandyti ir vandenlentes, ir burlentes, ir jodinėjimą. Tai vaikams neatsibosta, o kai kurie išsirenka sporto šaką, kurią kultivuoja ateityje. Be to, stovykla į vaiko gyvenimą įneša daug gerų emocijų. Kadangi stovyklos metu ribojame naudojimąsi telefonais, vaikai ima daugiau bendrauti, atsiskleidžia. Visi be išimties susiranda draugų. Na o pramokus naujos sporto šakos, atsiranda ir didesnis pasitikėjimas savimi, taip pat „įkrentantis“ į gerų patirčių komplektą.

Daug džiaugsmo ir nerealių emocijų - taip palydėjome šį nuostabų savaitgalį. Nes pagaliau mūsų ilgai brandintas ir puoselėtas projektas – „ Vaikų ir jaunimo „Longboard‘ų (lt. ilgalenčių)“ būrelis“ Vilniuje, išvydo dienos šviesą ir juo galėjo pasidžiaugti visi norintys vaikai. Ačiū mūsų nuostabiam instruktoriui, Šarūnui Rasalui, kuris  vienintelis Lietuvos atstovas, dalyvaujantis kalnų riedlenčių pasaulio čempionatuose, daugkartinis įvairių varžybų nugalėtojas ir Anglijos 2016 metų vice čempionas, įdėdamas savo visas žinias, širdį ir norą, perduoda mūsų vaikams, tikėdamas, kad greitu laiku bus jo pasekėjų. Būrelio programa vyksta pagal Šarūno Rasalo išdirbtą ir susistemintą mokymo metodiką. Būrelis yra tęstinis, tad dalyvavusiems vaikams, išduodamos pažangos kortelės, kuriose atžymimi jų pasiekimai. Atsižvelgdami, į vaikų norus ir užsidegimą tobulėti šioje sporto šakoje, siūlome ateinantį savaitgalį – 2019.05.18-19 dienomis, sekantį mūsų būrelį. Susidomėjusiems, visa informacija yra čia.

Norintiems vaikams vasaros metu riedėti su „longboard‘ais“  siūlome – Vasaros „Longboard‘ų“ stovyklą, Klaipėdos rajone.

Tad iki sekančių kartų mieli mūsų draugai!!!

Informacija apie stovyklas ir būrelį: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , +37068500933.

Partneriai