Naujienos

Mokslo įstaigoms užsidarius vasaros atostogų, jau po kelių savaičių „laisvės“ galima išgirsti vaikus skundžiantis, kad nėra ką veikti. Vienas iš šios problemos sprendimo būdų – išleisti savo atžalas į vasaros stovyklą. Su antrus metus į geriausių šalies vaikų stovyklų TOP 5-etuką patenkančios įmonės „Aktyvus stovyklavimas“ įkūrėja ir vadove Edita Dembinskiene kalbame, kodėl pravartu savo atžaloms parinkti būtent aktyvaus poilsio stovyklą.

Trumpai papasakokite, kokias stovyklas vaikams ir jaunimui organizuojate šiemet?

Šiemet Klaipėdos rajone siūlome prisijungti į burlenčių, jėgos aitvarų stovyklas, ten pat organizuojame ir ekstremalią stovyklą . Pirmą kartą kviečiame ir į ilgalenčių (longbord – angl.) stovyklą. Na o Zarasų rajone veiks vandenlenčių stovykla. Į stovyklas kviečiame 8-18 m. amžiaus vaikus, jei vaikas aktyvus, su tėvelių rekomendacijomis – priimame ir nuo 7-erių. Beje, kol vaikai semsis patirties su bendraamžiais, jų tėvai gali išbandyti burlenčių pamokas mūsų suaugusiems skirtoje mokykloje.

Įmonė „Aktyvus stovyklavimas“ veikia jau dešimtmetį, antrus metus iš eilės patenka į TOP 5 pačių geriausių Lietuvoje stovyklų sąrašą. Kaip sugebate išlaikyti tokį populiarumą, sudominti vaikus ir jaunimą?

Manau, vienas iš mūsų privalumų yra lankstumas. Pavyzdžiui, jau kurį laiką siūlome vaikams išbandyti ne vieną, o net tris sporto šakas vienos stovyklos metu. Kalbu apie ekstremalią stovyklą, kurios metu galima išbandyti ir vandenlentes, ir burlentes, ir jodinėjimą. Tai vaikams neatsibosta, o kai kurie išsirenka sporto šaką, kurią kultivuoja ateityje. Be to, stovykla į vaiko gyvenimą įneša daug gerų emocijų. Kadangi stovyklos metu ribojame naudojimąsi telefonais, vaikai ima daugiau bendrauti, atsiskleidžia. Visi be išimties susiranda draugų. Na o pramokus naujos sporto šakos, atsiranda ir didesnis pasitikėjimas savimi, taip pat „įkrentantis“ į gerų patirčių komplektą.

Daug džiaugsmo ir nerealių emocijų - taip palydėjome šį nuostabų savaitgalį. Nes pagaliau mūsų ilgai brandintas ir puoselėtas projektas – „ Vaikų ir jaunimo „Longboard‘ų (lt. ilgalenčių)“ būrelis“ Vilniuje, išvydo dienos šviesą ir juo galėjo pasidžiaugti visi norintys vaikai. Ačiū mūsų nuostabiam instruktoriui, Šarūnui Rasalui, kuris  vienintelis Lietuvos atstovas, dalyvaujantis kalnų riedlenčių pasaulio čempionatuose, daugkartinis įvairių varžybų nugalėtojas ir Anglijos 2016 metų vice čempionas, įdėdamas savo visas žinias, širdį ir norą, perduoda mūsų vaikams, tikėdamas, kad greitu laiku bus jo pasekėjų. Būrelio programa vyksta pagal Šarūno Rasalo išdirbtą ir susistemintą mokymo metodiką. Būrelis yra tęstinis, tad dalyvavusiems vaikams, išduodamos pažangos kortelės, kuriose atžymimi jų pasiekimai. Atsižvelgdami, į vaikų norus ir užsidegimą tobulėti šioje sporto šakoje, siūlome ateinantį savaitgalį – 2019.05.18-19 dienomis, sekantį mūsų būrelį. Susidomėjusiems, visa informacija yra čia.

Norintiems vaikams vasaros metu riedėti su „longboard‘ais“  siūlome – Vasaros „Longboard‘ų“ stovyklą, Klaipėdos rajone.

Tad iki sekančių kartų mieli mūsų draugai!!!

Informacija apie stovyklas ir būrelį: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , +37068500933.

Nuostatai
1. Bendri nuostatai
Nuostatai yra pagrindinis dokumentas nustatantis organizacijos bei varžybų eigos tvarką.
Nuostatų reikalavimai yra privalomi varžybų dalyviams bei organizatoriams (teisėjų komandai, treneriams, aptarnaujančiam personalui ir kitiems asmenims susijusiems su varžybomis).

Tikslai ir uždaviniai
Varžybų tikslas yra kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sporto populiarinimas Lietuvoje ir užsienyje, stipriausių kalnų slidininkų ir snieglentininkų išaiškinimas, talentingų sportininkų paieška.
Uždaviniai: Rengti sportininkų pamainą, Lietuvos kalnų slidinėjimo nacionalinei rinktinei;
Dalintis patirtimi tarp trenerių ir klubų;
Įgyti patirties ateityje Snow Arenoje rengti didelius tarptautinius renginius.

Varžybas organizuoja
Varžybas organizuoja Lietuvos Nacionalinė slidinėjimo asociacija (LNSA) kartu su UAB „Stamita“ kalnų slidinėjimo kompleksu „Snow Arena“ ir VŠĮ „Sniegius“.

Varžybų terminai bei jų rengimo vieta
Varžybos vyks 2018 m. gruodžio 9 dieną.
Rungtys:
Alpių kombinacija Elito vyrai ir moterys, vaikai ir „Masters“ grupė.
Slalomo varžybos Snieglentėmis. (Varžybos vyks jei susirinks bent 16 dalyvių)
Vieta – visus metus veikiantis kalnų slidinėjimo kompleksas „Snow Arena“, Druskininkai, Lietuva. (Nemuno kelias 2, Mizarų kaimas, Lt-67308, Druskininkų sav.).

Artėjant vaikų atostogoms, nemažai tėvų suka galvą, ką naudingo per jas galėtų nuveikti jų atžalos. Tuo tarpu stovyklų „Aktyvus stovyklavimas“ organizatoriai džiaugiasi, kad kai kurie tėvai jau apsisprendė ir per šias rudens atostogas čiuožimo stovyklą Druskininkuose, „Snow arenoje“, lankys net keturios dešimtys vaikų ir jaunuolių. Stovyklas 7-18 m. vaikams ir jaunimui „Aktyvus stovyklavimas“ komanda organizuoja jau dešimt metų. Iš jų snieglenčių stovyklas – nuo pat Druskininkų „Snow arenos“ atidarymo pradžios, t.y. septynerius metus, o slidžių – vienerius.
Anot stovyklos vadovės Editos Dembinskienės, tėveliai paprastai parenka čiuožimo stovyklą savo atžaloms tada, kai nori paruošti vaikus artėjančiai išvykai į kalnus su šeima, kad šie kalnuose galėtų čiuožti savarankiškai:
„Snow arena“ – puiki vieta to išmokti greitai, nes čia visada geros sąlygos mokytis. Vaikai savo įgūdžius lavina kasdien po maždaug 6 val., tad per 7 stovyklos dienas jie garantuotai išmoksta čiuožti su slidėmis ir/ ar snieglente“, – sakė E. Dembinskienė.

Šiemet į spalio 28-lapkričio 3 dienomis vyksiančią stovyklą jau užregistruota 40 vaikų ir jaunuolių. Pasak pašnekovės, tai tikras įrodymas, kad vaikai savo atostogas nori leisti aktyviai.
„Prisijungti prie šios čiuožimo stovyklos gali tiek čiuožti pramokę, tiek pradedantieji, niekada nebandę stovėti ant slidžių ar snieglentės vaikai ir jaunuoliai. Stovyklos metu jos dalyviai bus suskirstyti į dvi grupes, su kuriomis dirbs atskiri instruktoriai: pradedantieji mokysis čiuožti, o pažengusieji – toliau tobulins savo įgūdžius čiuožti vamzdžiu ar ant dėžių“ , – pasakojo stovyklos vadovė.
Neseniai šios čiuožimo stovyklos organizatoriai pradėjo bendradarbiauti su slidinėjimo profesionalais – Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos (LNSA) nariais, kurie skatina Lietuvos vaikus siekti aukštumų.

Partneriai