Naujienos

 VASARA - AKTYVIOS STOVYKLOS. 

Artėjant vaikų atostogoms, nemažai tėvų suka galvą, ką naudingo per jas galėtų nuveikti jų atžalos. Tuo tarpu stovyklų „Aktyvus stovyklavimas“ organizatoriai džiaugiasi, kad kai kurie tėvai jau apsisprendė ir per šias vasaros atostogas, lankys mus – Zarasuose ir Drevernoje. Stovyklas 7-18 m. vaikams ir jaunimui „Aktyvus stovyklavimas“ komanda organizuoja jau vienuolikti metai, tad patirtis sukaupta. Komanda jau ilgą laiką stipri ir nekintanti, dėl ko džiaugiasi vis sugrįžtantys mūsų stovyklautojai – sako stovyklų steigėja, Edita Dembinskienė. Tad siunčiame nuoširdžiausius linkėjimus ir vasaros metu vaikus ir jaunimą kviečiame į šias aktyvias stovyklas: Ekstremali – vandenlentės, jodinėjimas ir burlentės, Longboard‘ų stovykla, Jėgos aitvarų stovykla, Burlenčių stovykla ir kitas.

Šiemet į vyksiančias vasaros stovyklas jau registruojasi.  Pasak pašnekovės, tai tikras įrodymas, kad vaikai savo atostogas nori leisti aktyviai.

„Prisijungti prie šių stovyklų gali tiek bandę vieną ar kitą sportą šaką, tiek pradedantieji, visiškai nebandę vaikai ir jaunuoliai.

Tad 2020metų vasarą, labai tikimės, kad laiką leisite kartu su mumis!

Nuotraukos iš archyvo „ Aktyvus stovyklavimas“ .

 

"AKTYVI VASARA VILNIUJE" 

„Aktyvaus stovyklavimo“ komanda, džiaugiasi  galėdama vykdyti Vilniaus miesto savivaldybės dalinai  finansuojamą projektą  - „Aktyvi vasara Vilniuje“ . Šio projekto dėka, išmokėme riedėti net 20 vaikų ant longboard‘ų (lt. Ilgalentės). Vaikus supažindinome su šios sporto šakos ypatumais, o tuo pačiu skatinome aktyviai judėti prijungdami prie pamokų orientacines varžybas ir įvairius fizinio lavinimo pratimus. Norint riedėti "longboard‘u", būtinas ir sportinis pasirengimas, tad vaikai ir jaunimas šių užsiėmimų metu atliko kūno stiprinimo bei balansinius pratimus ant balansinių lentų bei virvių, kurių pagalba lavino - balansavimo įgūdžius, koordinaciją, orientavimąsi erdvėje ir pusiausvyrą. Rezultatas - tikslo siekimas, stambiosios motorikos ugdymas, drąsa ir vikrumas.

Vaikai liko be galo patenkinti savo pasiektais rezultatais ir tęsia savo įgūdžius toliau, savarankiškai ar su instruktoriaus pagalba mūsų nuolatiniuose būreliuose, kurie vyksta savaitgaliais, Vilniaus Vingio parke.

Ačiū, mūsų instruktoriui Tomui Gyliui už motyvaciją ir įkvėpimą, ačiū vaikams, kurie dalyvavo, prisidėjo, padėjo ir mokėsi! Ačiū už galimybę Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Sporto ir sveikatingumo skyriui!!! Iki sekančių kartų mieli mūsų draugai!

 

Jau antrus metus iš eilės, per vaikų ir jaunimo rudens atostogas, vainikuojant slidinėjimo stovyklos uždarymą,  „Aktyvaus stovyklavimo“ komanda, kviečia vaikus ir jaunimą iki 18 metų,  sudalyvauti „Aktyvaus stovyklavimo Freestyle varžybose“ - slidės, snieglentės. Varžybų data -  penktadienis, 2019 m. lapkričio 1 d. nuo 11:00 iki 14:30.
Varžybų dalyvių mokestis – NEMOKAMAS!!! 

Moki čiuožti vamzdžiais ir darai pirmus žingsnius ant vieno iš paprasčiausių dėžių? O gal jau esi pažengęs ir nori parodyti visus savo pasiekimus -  straight jump, shifty, grabs, 180, 360...? Tad šiose varžybose sudalyvauti privalai! Kiekvienas čia gaus didelį emocijų antplūdį, juk tai ir yra pats svarbiausias dalykas čiuožiant snieglente ar slidėmis. Draugiška atmosfera, puiki nuotaika garantuota. Šio renginio partneriai ir rėmėjai įteiks prizus, o organizatoriai be išimties įteiks visiems diplomus: Expedition, Snow Arena, BoardhouseAktyvusstovyklavimas.

Registracija į varžybas galima užpildžius REGSITRACIJOS formą, kurią rasite: www.aktyvusstovyklavimas.lt → SLIDINĖJIMAS→ SLIDINĖJIMO VARŽYBOS.

Mokslo įstaigoms užsidarius vasaros atostogų, jau po kelių savaičių „laisvės“ galima išgirsti vaikus skundžiantis, kad nėra ką veikti. Vienas iš šios problemos sprendimo būdų – išleisti savo atžalas į vasaros stovyklą. Su antrus metus į geriausių šalies vaikų stovyklų TOP 5-etuką patenkančios įmonės „Aktyvus stovyklavimas“ įkūrėja ir vadove Edita Dembinskiene kalbame, kodėl pravartu savo atžaloms parinkti būtent aktyvaus poilsio stovyklą.

Trumpai papasakokite, kokias stovyklas vaikams ir jaunimui organizuojate šiemet?

Šiemet Klaipėdos rajone siūlome prisijungti į burlenčių, jėgos aitvarų stovyklas, ten pat organizuojame ir ekstremalią stovyklą . Pirmą kartą kviečiame ir į ilgalenčių (longbord – angl.) stovyklą. Na o Zarasų rajone veiks vandenlenčių stovykla. Į stovyklas kviečiame 8-18 m. amžiaus vaikus, jei vaikas aktyvus, su tėvelių rekomendacijomis – priimame ir nuo 7-erių. Beje, kol vaikai semsis patirties su bendraamžiais, jų tėvai gali išbandyti burlenčių pamokas mūsų suaugusiems skirtoje mokykloje.

Įmonė „Aktyvus stovyklavimas“ veikia jau dešimtmetį, antrus metus iš eilės patenka į TOP 5 pačių geriausių Lietuvoje stovyklų sąrašą. Kaip sugebate išlaikyti tokį populiarumą, sudominti vaikus ir jaunimą?

Manau, vienas iš mūsų privalumų yra lankstumas. Pavyzdžiui, jau kurį laiką siūlome vaikams išbandyti ne vieną, o net tris sporto šakas vienos stovyklos metu. Kalbu apie ekstremalią stovyklą, kurios metu galima išbandyti ir vandenlentes, ir burlentes, ir jodinėjimą. Tai vaikams neatsibosta, o kai kurie išsirenka sporto šaką, kurią kultivuoja ateityje. Be to, stovykla į vaiko gyvenimą įneša daug gerų emocijų. Kadangi stovyklos metu ribojame naudojimąsi telefonais, vaikai ima daugiau bendrauti, atsiskleidžia. Visi be išimties susiranda draugų. Na o pramokus naujos sporto šakos, atsiranda ir didesnis pasitikėjimas savimi, taip pat „įkrentantis“ į gerų patirčių komplektą.

Partneriai