EKSTREMALI STOVYKLA VAIKAMS IR JAUNIMUI – JODINĖJIMAS ŽIRGAIS, VANDENLENTĖS, IRKLENTĖS

Stovyklos trukmė: 6 dienos (5 naktys)

Stovyklautojų amžius: 8 – 18m.

Stovyklautojų grupė: 10 – 20 vaikų.

Stovykloje laukiami pradedantieji ir pažengę

Kaina: 390 EUR

Stovyklos datos:

 1. 2021.07.04 - 07.09
 2. 2021.07.11 - 07.16 - NĖRA VIETŲ 
 3. 2021.07.18 - 07.23 - NĖRA VIETŲ
 4. 2021.07.25 - 07.30NĖRA VIETŲ
 5. 2021.08.01 - 08.06 - NĖRA VIETŲ
 6. 2021.08.08 - 08.13NĖRA VIETŲ
 7. 2021.08.15 - 08.20 - NĖRA VIETŲ

„Aktyvaus stovyklavimo“ komanda, kuri turi ilgametę patirtį organizuojant įvairaus pobūdžio stovyklas,  siūlo vaikams ir jaunimui išbandyti net tris sporto šakas vienos stovyklos metu: jodinėjimą žirgais, vandenlentes ir irklentes. Stovyklautojams atskiroms sporto šakoms bus skiriama atitinkama pagal lygį įranga - hidrokostiumai, apsaugos priemonės, atitinkami instruktoriai. Stovyklos tikslas, supažindinti stovyklautojus su aktyviu gyvenimu, su įvairiomis sporto šakomis, kurios numatytos pagal programą ir kitu aktyviu užimtumu. Šio pobūdžio stovykla, viena iš mūsų populiariausių stovyklų, kuri organizuojama jau penkerius metus. Vaikai po stovyklos su turima patirtimi, renkasi patikusią sportą šaką, kurioje tobulėja ir toliau.

Stovykla skirta tiek pažengusiems vienoje ar kitoje sporto šakoje, tiek pradedantiesiems. Instruktoriai duos užduotis pagal vaikų ir jaunimo lygį, amžių ir sugebėjimus, taip pat suteiks tam tinkamą inventorių.

PRAMOGOS PAGAL PROGRAMĄ

JOJIMO PAMOKOS. Stovyklautojai mokysis jodinėti žirgyne „Dzūkijos žirgai“ pagal jiems sudarytą atskirą programą: Jojimo pamokos pagal vaikų lygį. Pažintis su žirgais / žirgų kūno kalba / žirgų veislės. Taisyklės apie saugų darbą su žirgais. Žirgų balnojimas / mankšta ant žirgo / jojimo pagrindai. Triukai su mini arkliuku. Skirtingi žirgų karčių pynimo būdai. Pagrindiniai skirtumai tarp balnų ir kamanų, jų dalys ir panaudojimo būdai. Žirgų balnojimas / vikrumo estafetė su žirgu. Žirgų šėrimas / žinios apie žirgams tinkamus pašarus, jų palyginimas.

VANDENLENČIŲ PAMOKOS. Stovyklautojus mokys plaukioti VIVI WAKE parko profesionalūs instruktoriai. Vandenlenčių trasa randasi vaizdingoje Dailidės ežero pakrantėje, pagrindiniame miesto pliaže. Vandenlenčių trasa skirta ir pradedantiems ir profesionalams. Tai traukos lynų sistema. Prie lyno pritvirtinta virve traukiamas vandens paviršiumi su vandenlente (wakeboard‘u) ant kojų. Šiame VIVI WAKE parke vaikai galės mėgautis ne tik čiuoždami vandenlentėmis, bet ir šaltą vasaros dieną mėgautis pirtelės malonumais. 

IRKLENTĖS. Irklententė arba angliškas trumpinys SUP – tai sena vandens transporto priemonė, kurios naudojimosi principas yra irklavimas atsistojus ant lentos. Vaikai šia pramoga galės mėgautis pačioje stovyklavietėje, kurios ribos siejasi su Seirijo ežero pakrante.  

PAPILDOMOS PRAMOGOS: 

EDUKACINĖ PROGRAMA. Lankysime Augų ūkį, kurioje turėsime edukacinę programą - „Kaip gimsta sūris“.  Vaikai turės galimybę pasigaminti saldaus pieno sūrį, pamelžti karvę ir paskanauti kitų gaminamų produktų.

Laisvalaikiu vaikų ir jaunimo laukia -  įvairių rungčių varžybos, tinklinio, kvadrato, lauko futbolo. Taip pat vyks ir „Protų mūšis“, žygiai, pažintis su žirgais, orientacinės varžybos.

Vakarais – laužas, filmai, nuotraukų peržiūra, dienos aptarimai. Jūsų laukia pažintis su naujais draugais, entuziastingi ir turintys labai didelę patirtį stovyklos vadovai, patyrę instruktoriai bei begalė puikių emocijų, kurios išliks ilgam Jūsų pačiuose geriausiuose prisiminimuose.

UNO PARKAS DRUSKININKUOSE (https://druskininkai.lt/apieLaipiojimas medžiuose „Uno“ nuotykių parke – aktyvi, fizinio pasirengimo nereikalaujanti  pramoga, skirta visoms amžiaus grupėms. Išklausę instruktažą lipti pradėsite nuo lengviausių trasų ir būsite nuolat prižiūrimi instruktorių. Nuotykių parke turime net 6 skirtingas trasas – nuo apšilimui skirtos „Žaliosios trasos“ iki fiziškai sudėtingiausios „Juodosios trasos“. Dar daugiau adrenalino patirsite išbandę vieną ar keletą iš keturių skrydžių per Nemuną, kurių metu pasiekiamas 55km/h greitis. 

STOVYKLAVIETĖ

Stovyklavietė įsikūrusi sodyboje „Vėjo malūnas“ (Lazdijų rajonas, Oktos k., Ežero g. 9). „Vėjo malūno“ sodybą supa miškas ir vaikų džiaugsmui nuosava pakrantė prie Serijo ežero.   

Vaikai gyvens apartamentuose po 2-3-4 vaikus kambariuose. Vaikai į kambarius skirstomi pagal amžių ir lytį. Yra dušai, tualetai ir bendra didelė erdvė, kurioje mes buriamės lietingomis dienomis. Joje vaikai galės leisti savo laisvą laiką, žiūrėti filmus ar žaisti stalo žaidimus.

Pačioje sodyboje įkurta profesionali virtuvė, kurioje bus gaminamas maistas pagal pateiktą ir suderintą valgiaraštį. Maistą gamins virtuvės šefė.

 

TRUMPAS STOVYKLOS PROGRAMOS APRAŠYMAS

 • Susipažinimas. Instruktažas kaip elgtis stovyklaujant. Supažindinimas su stovyklos tvarkos taisyklėmis;
 • Vandenlenčių teorijos ir praktikos pamokos
 • Irklenčių teorijos ir praktikos pamokos
 • Jodinėjimo žirgais teorijos ir praktikos pamokos
 • Edukacinė programa Augų ūkyje - „Kaip gimsta sūris“
 • Žygiai, žaidimai, estafetės
 • Įgytų teorijos ir praktikos žinių užtvirtinimas
 • Prizai
 • Foto ir video medžiagos peržiūra, analizė, rezultatų aptarimas, patarimai ir rekomendacijos
 • Kiti papildomi užsiėmimai, žaidimai, konkursai

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Stovyklautojai gyvena sodybos apartamentuose
 • Maitinimas 4 kartus per dieną – pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai
 • Stovyklos programa
 • Instruktorių ir atskirai vadovų paslaugos
 • Visa reikalinga įranga atskiroms sporto šakoms
 • Hidrokostiumai (neturintiems savo)
 • Saugos liemenės – plaukiant, jodinėjant
 • Šalmai – plaukiant, jodinėjant
 • Stovyklautojo sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų
 • Prizai ir diplomai

STOVYKLOS ADRESAS

„Vėjo malūnas“ Lazdijų rajonas, Oktos k., Ežero g. 9. Stovyklautojai apgyvendinami name su visais patogumais. Daugiau apie sodybą rasite čia: https://www.facebook.com/vejomalunu/?ref=py_c

Kaip mus rastihttps://www.google.com/maps/dir/54.7496045,25.2196136/54.2107702,23.8265495/@54.4394219,23.9532534,9z/data=!3m1!4b1!4m4!4m3!1m1!4e1!1m0 

 PASTABOS:

 • Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

STOVYKLOS PRELIMINARI DIENOTVARKĖ

STOVYKLAUTOJO ATMINTINĖ

ELGESIO SU ŽIRGAIS TAISYKLĖS

STOVYKLOS TAISYKLĖS

FOTOGALERIJA

TAISYKLĖS IR PREVENCIJOS PRIEMONĖS DĖL COVID-19

DAUGIAU INFORMACIJOS IR KELIALAPIŲ TEIRAUKITĖS:

El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; Tel.+37068500933.

Svetainė:  www.aktyvusstovyklavimas.lt;

Sekite mus: www.facebook.com – Aktyvus stovyklavimas                    

PASTABA. Karantino metu pradinė įmoka registracijos metu nebūtina. Gavę Jūsų registraciją, patvirtinsime atsakydami el.laišku.

 

 

 

Partneriai