Mūsų komandos planai ir užmojai labai dideli, bet tam reikalinga ir Jūsų pagalba. Būtume dėkingi jei savo parama, galėtumėte prisidėti prie mūsų plėtojamos veiklos ir  organizacijai skirtumėte 1,2% GPM paramą. Šią paramą gali skirti visi dirbantys asmenys. Mūsų organizacija turi paramos gavėjo statusą: VšĮ „Ekstremalūs gamtos namai“, įmonės kodas: 302738713.

Kaip tai padaryti. Jums tereikia prisijungti prie Valstybinės mokesčių inspekcijos EDS sistemos (deklaravimas.vmi.lt)  →spausti DEKLARAVIMAS→ spausti PILDYTI FORMĄ→ spausti PRAŠYMAS SKIRTI PARAMĄ→FORMA ELEKTRONINIAM PILDYMUI→ atsidaro formą FR0512.

Belieka užpildyti formą: Uždėti varnelę 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjui →pasirenkate tipą 2- PARAMOS GAVĖJAS → 302738713 (įrašykite mūsų organizacijos kodą) →VšĮ Ekstremalūs gamtos („namai“ - žodis netelpa, bet tai nesvarbu) → įrašote 1,20 →2023 (čia pasirenkate kuriam laikotarpiui skiriate šią paramą). Viršuje spaudžiate – Pateikti deklaraciją.

 VMI instrukcija ir vedlys: https://www.vmi.lt/evmi/kaip-elektroninio-deklaravimo-sistemoje-eds-pateikti-prasyma-skirti-pajamu-mokescio-dali-paramai- 

 

TIESIOGINĖ PARAMA 

Taip pat visada galite prisidėti tiesiogine parama prie mūsų veiklos. Norėdami vaikus motyvuoti ir paskatinti, juos apdovanojame įvairiais prizais. Tad mielai priimsime visas Jūsų ar Jūsų organizacijos dovanėles. Tarkim tai galėtų būti: kepurės, marškinėliai, tušinukai, sportinė įranga ir kitos priemonės. Pasirašysime Pramos teigimo/gavimo sutartį. Tapsite mūsų partneriais. 

Jūsų indėlis yra be galo svarbus vaikų ugdymui, vaikų aktyviam gyvenimui, vaikų motyvacijai ir tuo pačiu mums! Ačiū! 

 

VšĮ „Ekstremalūs gamtos namai“

Adresas: Salomėjos Nėries g. 79-59, Vilnius

Įmonės kodas: 302738713

„Swedbank“, AB LT347300010151931902

 

 

 

Partneriai