VASARA - AKTYVIOS STOVYKLOS. 

Artėjant vaikų atostogoms, nemažai tėvų suka galvą, ką naudingo per jas galėtų nuveikti jų atžalos. Tuo tarpu stovyklų „Aktyvus stovyklavimas“ organizatoriai džiaugiasi, kad kai kurie tėvai jau apsisprendė ir per šias vasaros atostogas, lankys mus – Zarasuose ir Drevernoje. Stovyklas 7-18 m. vaikams ir jaunimui „Aktyvus stovyklavimas“ komanda organizuoja jau vienuolikti metai, tad patirtis sukaupta. Komanda jau ilgą laiką stipri ir nekintanti, dėl ko džiaugiasi vis sugrįžtantys mūsų stovyklautojai – sako stovyklų steigėja, Edita Dembinskienė. Tad siunčiame nuoširdžiausius linkėjimus ir vasaros metu vaikus ir jaunimą kviečiame į šias aktyvias stovyklas: Ekstremali – vandenlentės, jodinėjimas ir burlentės, Longboard‘ų stovykla, Jėgos aitvarų stovykla, Burlenčių stovykla ir kitas.

Šiemet į vyksiančias vasaros stovyklas jau registruojasi.  Pasak pašnekovės, tai tikras įrodymas, kad vaikai savo atostogas nori leisti aktyviai.

„Prisijungti prie šių stovyklų gali tiek bandę vieną ar kitą sportą šaką, tiek pradedantieji, visiškai nebandę vaikai ir jaunuoliai.

Tad 2020metų vasarą, labai tikimės, kad laiką leisite kartu su mumis!

Nuotraukos iš archyvo „ Aktyvus stovyklavimas“ .

 

 

Partneriai