AKTYVIŲ IR ĮVAIRIŲ SPORTO ŠAKŲ BŪRELIAI, STOVYKLOS, RENGINIAI - VAIKAMS, JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS

„Aktyvus stovyklavimas“ - vaikams, jaunimui ir suaugusiems, įvairių stovyklų ir būrelių organizatorius ištisus metus. Tai užsiėmimai, orientuoti į aktyvias sporto šakas, aktyvią gyvenseną, judėjimą, gamtą. Paprasčiau tariant, tai yra kelias į aktyvų gyvenimą, kuris mums suteikia teigiamą emociją, kuri kaip „varikliukas“ užveda toliau judėti, gyventi, džiaugtis...

Vasarą organizuojame atskiras savaitės trukmės burlenčių, jėgos aitvarų, jodinėjimo žirgais, kartingų, vandenlenčių, irklenčių, banglenčių, “Longboardų” stovyklas vaikams ir jaunimui . Ne vasaros metu vaikams, jaunimui ir suaugusiems siūlomos slidinėjimo stovyklas, būrelius – slidės, snieglentės, kurie vyksta „Snow arenoje“ ir/ar slidinėjimo centre „Liepkalnis“.

Stengiamės ir visus skatiname išbandyti kuo daugiau įvairių sporto šakų. Juk negali žinoti, kuri Tau gali patikti. Bandyti gali visi: maži, dideli, jauni, senjorai... amžiaus limito nėra. Visų svarbiausia Jūsų noras ir motyvacija judėti, išmokti, sužinoti.

„Aktyvaus stovyklavimo“ kolektyvas linki Jums puikių emocijų ir neišdildomų prisiminimų mūsų renginiuose, stovyklose, būreliuose!

Daugiau dėl stovyklų ar renginių teirautis: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., +37068500933

Stovyklos trukmė: 7 dienos
Stovyklautojų amžius: 10–18 m.
Stovyklos kaina: 450 eurų
Stovyklautojų grupė: 12–20 vaikų
Stovyklos pamainos:

2020 metų stovyklos datos bus paskelbtos 2020 sausio mėn.

STOVYKLOS PROGRAMA

„Aktyvus stovyklavimas“ ir „Wake inn - Zarasai“ kviečia vaikus ir jaunimą į VANDENLENČIŲ STOVYKLĄ. Su vaikais ir jaunimu laiką leis „Aktyvaus stovyklavimo“ patyrę stovyklos vadovai, o plaukti mokys – Wake inn instruktoriai, tikri profesionalai, savo darbą puikiai išmanantys, įvairių vandenlenčių varžybų prizininkai.
Vandenlenčių parkas ratu įsikūręs nuostabioje Lietuvos vietoje Zaraso saloje ir ežere! Parke įrengta: 6 bokštai, 8 vežimėliai, 9 figūros. Aplink visą vandenlenčių trasą įrengti patogūs išlipimo takeliai, kad nereikėtų ilgai plaukti iki kranto, sala (bangolaužis) trasos viduryje. Taip pat vaikų ir jaunimo džiaugsmui ir aktyviam laisvalaikiui, vandenlenčių parke yra įkurtas vienas didžiausių Lietuvoje pripučiamų takelių ir kliūčių parkas - Water Inn Zarasai.  

Wake inn - Zarasų parke, vaikų ir jaunimo užimtumui laukia ne tik vandenlenčių, pripučiamų takelių ir kliūčių parkai, bet ir tinklinio bei krepšinio aikštelės.
Pamokos vyks sistemingai, pagal išdirbtą ilgalaikę mokymo metodiką.
Išmokti plaukti vandenlente galima per 2 val. sudalyvavę grupiniuose Naujokų mokymuose! Nuosekliai ir kryptingai vaikai ir jaunimas, judės link profesionalo karjeros. Pažengę galės tobulinti savo įgūdžius su instruktorių pagalba, kurie kiekvieną dieną skirs laiko mokymams. Savo įgūdžius patobulinti, vaikams ir jaunimui bus skirtas ir laisvo plaukimo laikas.  
Nuoseklus ir kryptingas tobulėjimas vandenlenčių sporte, treniruočių planas – naujokai, antrokai, pažengę, pro.
Pamokos naujokams (niekada nebandę vandenlente) – teorija, praktika - išmokstate sukti pirmuosius ratus.
Pamokos antrokams (bandę vandenlente ir mokantys išstovėti ant lentos) – teorija, praktika - baziniai triukai atliekant ant vandens ir dėžės, pirmieji šuoliai ant tramplyno.
Pamokos pažengusiems (mokantys bazinius triukus)- teorijos pamokos, praktika – vandens triukai, dėžės triukai, tramplyno triukai.
Pamokos pro – individualios pamokos su treneriais, atliekant įvairius triukus.
Wake inn - Zarasų parke, vaikai ir jaunimas turės galimybę progresui, nes figūrų pasirinkimas pakankamai gausus - Kicker 130 – 2vnt, Roof Top 21m, Fun Box I 20m, Ride on Handrail 15m, 3D Incline 10m, Stacked Box 12m, Fat Pipe I 20m, Bowl 2 Banana Transfer Box 23m.

APGYVENDINIMAS. MAITINIMAS

Vaikai ir jaunimas, gyvens šalia parko įkurtuose naujuose nameliuose. Į namelius vaikai bus skirstomi pagal amžių ir lytį. Nameliuose vaikai gyvens po keturis.
Sotų ir subalansuotą maitinimą, pagal suderintą stovyklautojams meniu, 4 kartus per dieną mus teiks vandenlenčių parko kavinė. Niekur važiuoti ir eiti nereikės, viskas vienoje, mūsų patogumui, vietoje.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

•    Apgyvendinimas;
•    Maitinimas 4 kartus per dieną;
•    Vandenlenčių teorijos ir praktikos pamokos;
•    Plaukimui bilietai. Visi stovyklautojai gaus plaukimo bilietus ir gali plaukti nuo atvykimo dienos iki išvykimo dienos neribotai.
•    Visa plaukimui reikalinga įranga (šalmas, liemenė, lenta);
•    Instruktorių paslaugos;
•    Hidrokostiumai (neturintiems savo);
•    Stovyklautojo sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;
•    Papildomos pramogų paslaugos;
•    Nuotraukos;
•    Diplomai;
•    Prizai.

STOVYKLOS ADRESAS

Zaraso sala, Zarasai

PASTABOS:
Stovyklautojams būtina turėti medicinos pažymą (forma 027-1a)
Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

•   STOVYKLOS PRELIMINARI DIENOTVARKĖ
•   STOVYKLAUTOJO ATMINTINĖ
•   STOVYKLOS TAISYKLĖS
•   WAKE INN ZARASAI TAISYKLĖS
•   WATER INN PRAMOGŲ PARKO TAISYKLĖS

•   FOTOGALERIJA

DAUGIAU INFORMACIJOS IR KELIALAPIŲ TEIRAUKITĖS:

Svetainė: www.aktyvusstovyklavimas.lt;
Nuotraukas rasite čia: www.facebook.com – Aktyvus stovyklavimas;
Daugiau apie  - Wake inn – Zarasai.  
Daugiau informacijos ir kelialapių teiraukitės:  El. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; Tel.+37068500933.

 

Partneriai