JĖGOS AITVARŲ (KAITŲ) STOVYKLA VAIKAMS IR JAUNIMUI

Stovyklos trukmė: 7 dienos
Stovyklautojų amžius: 8 – 18 m.
Stovyklautojų grupė: iki 10 vaikų.
Kaina: 390 EUR

STOVYKLOS DATOS: BUS PASKELBTOS 2021

„Aktyvaus stovyklavimo“ komanda, kuri savo patirtimi su vaikais, dalinasi jau devynerius metus, kviečia vaikus ir jaunimą į JĖGOS AITVARŲ („Kaitų) stovyklą. Vaikai stovykloje  - išmoks „gaudyti vėją“, supras vėjo kryptis, susipažins su saugumo reikalavimais plaukiojant jėgos aitvaru, išmoks valdyti jėgos aitvarą, pažins buriuotojų aplinką, patirs daug gerų emocijų.
Kad galima būtų plaukti su jėgos aitvaru, tam reikalingas vėjas, tad nepučiant vėjui, mes turėsime kitų užsiėmimų – teorijos pamokos, vandenlnčių pamokos, jėgos aitvarų remontas, jų paruošimas prieš plaukimą, jėgos aitvaro valdymas ant kranto...Bet kokiomis stovyklos metu oro sąlygomis, vaikų ir jaunimo užimtumas garantuotas.

Stovykla skirta tiek pažengusiems, tiek ir pradedantiesiems, mergaitės ir berniukams, mažiems ir dideliems. Instruktoriai duos užduotis pagal vaikų ir  jaunimo lygį, amžių ir sugebėjimus, taip pat suteiks tam tinkamą inventorių, hidrokostiumus, šalmus, saugos liemenes. Stovyklautojai, plaukioti su jėgos aitvaru mokysis Kuršių mariose, prie kurių yra įsikūręs buriavimo centras su visais patogumais. Greičiausiai Lietuvoje vienintelė vieta, kur mokytis plaukioti yra labai patogu, nes Kuršių marios yra labai seklios.

Nuobodžiauti tikrai nebus kada. Rytais mankšta ir sotūs pusryčiai, po kurių šoksime į hidrokostiumus ir „gaudysime vėją“. Atsikvėpę po pietų, vėl lipsime į vandenį ir mėgausimės vėjo teikiamais malonumais iki vakarienės.

Laisvalaikiu vaikų ir jaunimo laukia -  įvairių rungčių varžybos, tinklinio, kvadrato, lauko futbolo. Taip pat vyks ir „Protų mūšis“, žygiai, orientacinės varžybos. Lankysime Drevernos uostą. Vakarais – laužas, filmai, nuotraukų peržiūra, dienos aptarimai. Jūsų laukia pažintis su naujais draugais, entuziastingi ir turintys labai didelę patirtį stovyklos vadovai, patyrę instruktoriai bei begalė puikių emocijų, kurios išliks ilgam Jūsų pačiuose geriausiuose prisiminimuose.STOVYKLOS PROGRAMA

•    Susipažinimas. Instruktažas kaip elgtis stovyklaujant. Supažindinimas su stovyklos tvarkos taisyklėmis;
•    Jėgos aitvarų teorijos pamokos;
•    Jėgos aitvarų praktikos pamokos;
•    Vandenlenčių teorijos ir praktikos pamokos;
•    Žygiai, žaidimai, estafetės, balansiniai pratimai, bėgimo pamokos;
•    Įgytų teorijos ir praktikos žinių užtvirtinimas;
•    Prizai;
•    Foto ir video medžiagos peržiūra, analizė, rezultatų aptarimas, patarimai ir rekomendacijos;
•    Kiti papildomi užsiėmimai, žaidimai, konkursai;

JĖGOS AITVARŲ PAMOKOS

Stovyklos instruktoriai dirbantys pagal IKO (tarptautinės jėgos aitvarų organizacijos) mokymo standartus, užtikrins maksimaliai efektyvias pamokas.

Instruktoriai padės įsisavinti saugaus elgesio su jėgos aitvaru principus, kuriuos būtina turėti prieš pradedant plaukti.
Išmoksite valdyti mokomąjį aitvarą krante, susipažinsite su jėgos aitvarų ir lentų tipais, mokinsimės tinkamai pasiruošti įrangą ir įvertinti plaukimui tinkamas sąlygas. Vandenyje mokysimės valdyti tikrą aitvarą, pasikelti jį iš vandens ir net bandysime čiuožti pirmuosius metrus su lenta.

Jei šis smagus užsiėmimas „užkabins“ ir bus pakankamai vėjo, tuomet kursams užbaigti instruktoriai mokys, kaip plaukti ir kilti prieš vėją į abi puses, tobulinti krypties keitimą nesustojus, saugumo su jėgos aitvaru vandenyje, esant daugiau žmonių.

APGYVENDINIMAS

Stovyklavietė įsikūrusi sodyboje „Strykis“ dar ne visų atrastame rojaus kampelyje, Kuršių marių pakrantėje, Klaipėdos rajone. Iš sodybos galima džiaugtis įstabia pamario gamta, žavėtis nuostabiu Kuršių nerijos kopų vaizdu bei Juodkrantės pakrante. Ypač nuostabus vaizdas atsiveria nuo sodybos stogo panoraminės aikštelės. Sodyba įrengta tarp keleto vandens telkinių – prie pat sodybos Karaliaus Vilhelmo kanalo ir Drevernos upės sankirtos, o vos už kilometro yra Kuršių marios. Taip pat netoliese yra įsikūręs Drevernos miestelis, kuriame įrengta moderni prieplauka jachtoms ir kitoms vandens turizmo priemonėms. Pavažiavus 20 km link pusiasalio yra Ventės ragas.

Stovyklavietėje yra lauko uždara salė – 200 kv.m, kurioje mes buriamės lietingomis dienomis, krepšinio aikštelė, futbolo aikštelė, batutas, restoranas, kuriame mes gauname visada šviežią ir skirtą stovyklautojams patį skaniausią maistą. Taip pat turime lauko sceną, bendrą namelį/ofisą, kuris skirtas stovyklautojų susibūrimams.

Vaikams džiaugsmas kiekvieną dieną rūpintis stovyklos teritorijoje esančiais gyvūnėliais, kurie neatskiriama stovyklos dalis. Stovyklos aptvertoje teritorijoje auginami: poniai, ožiukai ir antys.

Stovyklautojai gyvena apartamentuose, kuriuose yra atskiri kambariuose dušai ir tualetai. Kambariuose vaikai miega po 3 – 4 vaikus. Vaikai į kambarius skirstomi pagal amžių ir lytį.Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

•    Apgyvendinimas. Stovyklautojai gyvena sodybos apartamentuose.
•    Maitinimas 4 kartus per dieną – pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai. Maitinimą teikia restoranas „Strykis“, kuris yra toje pačioje stovyklavietėje;
•    Stovyklos teminės programos: Jėgos aitvarų pamokos;
•    Instruktorių paslaugos;
•    Visa reikalinga įranga – jėgos aitvarai, lentos;
•    Hidrokostiumai (neturintiems savo);
•    Vandens batai (neturintiems savo);
•    Saugos liemenės;
•    Šalmai;
•    Stovyklautojo sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;
•    Nuotraukos;
•    Prizai;
•    Diplomai.

STOVYKLOS ADRESAS

Dzūkų g. 21, Drevernos km., Priekulės sen., Klaipėdos raj. LT-96242. Stovyklautojai apgyvendinami name su visais patogumais. Daugiau apie sodybą rasite čia: https://klaipedos-senamiestis.lt/lt/sodyba#apie-mus

PASTABOS:

•    Stovyklautojams būtina turėti medicinos pažymos kopiją (forma 027-1a). Arba atsiųsti vaiko sveikatos pažymėjimo peržiūros kodą, kurį galite įrašyti registracijos anketoje. Kaip sukurti Vaiko sveikatos pažymėjimo peržiūros kodą, rasite paspaudę šią nuorodą. 
•    Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai

PAPILDOMA INFORMACIJA:

DAUGIAU INFORMACIJOS IR KELIALAPIŲ TEIRAUKITĖS:

El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; Tel.+37068500933.
Svetainė:  www.aktyvusstovyklavimas.lt;
Sekite mus: www.facebook.com – Aktyvus stovyklavimas      

 

Partneriai