AKTYVIŲ IR ĮVAIRIŲ SPORTO ŠAKŲ BŪRELIAI, STOVYKLOS, RENGINIAI - VAIKAMS, JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS

„Aktyvus stovyklavimas“ - vaikams, jaunimui ir suaugusiems, įvairių stovyklų ir būrelių organizatorius ištisus metus. Tai užsiėmimai, orientuoti į aktyvias sporto šakas, aktyvią gyvenseną, judėjimą, gamtą. Paprasčiau tariant, tai yra kelias į aktyvų gyvenimą, kuris mums suteikia teigiamą emociją, kuri kaip „varikliukas“ užveda toliau judėti, gyventi, džiaugtis...

Vasarą organizuojame atskiras savaitės trukmės burlenčių, jėgos aitvarų, jodinėjimo žirgais, kartingų, vandenlenčių, irklenčių, banglenčių, “Longboardų” stovyklas vaikams ir jaunimui . Ne vasaros metu vaikams, jaunimui ir suaugusiems siūlomos slidinėjimo stovyklas, būrelius – slidės, snieglentės, kurie vyksta „Snow arenoje“ ir/ar slidinėjimo centre „Liepkalnis“.

Stengiamės ir visus skatiname išbandyti kuo daugiau įvairių sporto šakų. Juk negali žinoti, kuri Tau gali patikti. Bandyti gali visi: maži, dideli, jauni, senjorai... amžiaus limito nėra. Visų svarbiausia Jūsų noras ir motyvacija judėti, išmokti, sužinoti.

„Aktyvaus stovyklavimo“ kolektyvas linki Jums puikių emocijų ir neišdildomų prisiminimų mūsų renginiuose, stovyklose, būreliuose!

Daugiau dėl stovyklų ar renginių teirautis: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., +37068500933

Vasaros "Longboard`ų" (lt. ilgalenčių) stovykla vaikams ir jaunimui

Stovyklos trukmė: 7 dienos  
Stovyklautojų amžius: 8 – 18 m.

Stovyklautojų grupė: nuo 10 iki 15 vaikų
Stovyklos kaina: 350 EUR
Stovyklos datos:
2020 metų stovyklos datos bus paskelbtos 2020 sausio mėn.

„Aktyvaus stovyklavimo“ komanda kartu su Šarūnu Rasalu - „longboard'u“ (lt. ilgalenčių) pasaulyje dar žinomu Ras vardu, vieninteliu lietuviu atstovaujančiu Lietuvą kalnų riedlenčių pasaulio čempionatuose, daugkartiniu įvairių varžybų nugalėtoju ir Anglijos 2016 metų vice čempionu, kviečia vaikus ir jaunimą į „LONGBOARD‘Ų“ vasaros stovyklą. Kaip pats Šarūnas sako – „nekantrauju pasidalinti savo sukaupta patirtimi ir įkvėpti rinktis aktyvų gyvenimo būdą. Tai vienintelė Lietuvoje stovykla, kurioje vaikai galės mokytis iš pačio profesionaliausio šios srities specialisto.

STOVYKLOS PROGRAMA

Vaikai šioje stovykloje galės išbandyti ne tik longboard‘us, bet ir kitas labai įdomias sporto šakas – vandenlentes ir/ar burlentes, pasirinktinai pagal oro sąlygas. Bet pagrindinis šios puikios stovyklos tikslas, ne tik išmokyti vaikus riedėti ant longboard‘ų, bet ir mokytis iš pačio geriausio šios srities profesionalo.

Norint riedėti longboard‘u, būtinas ir sportinis pasirengimas, tad vaikai ir jaunimas stovyklos metu atliks kūno stiprinimo bei balansinius pratimus ir net patys gaminsis balansines lentas, kurių pagalba lavins - balansavimo įgūdžius, koordinaciją, orientavimąsi erdvėje ir pusiausvyrą. Rezultatas - tikslo siekimas, stambiosios motorikos ugdymas, drąsa ir vikrumas.

Vasaros longboard‘ų stovykloje įgysime naujų žinių.
Teorija:

  • „Longboarding“ istorija.
  • Detalus susipažinimas su „logboard‘ais“ ir jų dalimis, skirtingais stiliais ir jų paskirtimi, ypatybėmis.
  • Saugumo priemonių pristatymas ir svarba.

Praktika:

  • „Longboarding“ pagrindai - stovėsena ir važiavimas pradedančiajam ir patyrusiam.
  • Triukai – „freestyle“ ir „dancing“ (pushing, carving, fs/bs 180, early grab, 360 spin, power slide, 180 pivot, hippie jump, cross step ir daugiau).
  • Kūno stiprinimo pratimai ir speciali mankšta, balanso vystymo paslaptys.
  • Foto ir video medžiagos peržiūra analizei, patarimai ir rekomendacijos.
  • „Longboard‘ų“ piknikas – išvyka į Ventės ragą, Drevernos uostą.
  • Išmoksime pasigaminti balanso lentas savo rankomis.

Laisvalaikiu vaikų ir jaunimo laukia - įvairių rungčių, tinklinio, kvadrato, lauko futbolo varžybos. Taip pat vyks ir „Protų mūšis“, žygiai, orientacinės varžybos. Lankysime Drevernos uostą. Vakarais – laužas, filmai, nuotraukų peržiūra, dienos aptarimai. Jūsų laukia pažintis su naujais draugais, entuziastingi ir turintys labai didelę patirtį stovyklos vadovai, patyrę instruktoriai bei begalė puikių emocijų, kurios išliks ilgam Jūsų pačiuose geriausiuose prisiminimuose.

Stovyklavietė įsikūrusi sodyboje „Strykis“ dar ne visų atrastame rojaus kampelyje, Kuršių marių pakrantėje, Klaipėdos rajone. Iš sodybos galima džiaugtis įstabia pamario gamta, žavėtis nuostabiu Kuršių nerijos kopų vaizdu bei Juodkrantės pakrante. Sodyba įrengta tarp keletos vandens telkinių. Prie pat sodybos Karaliaus Vilhelmo kanalo ir Drevernos upės sankirtos, o vos už kilometro yra Kuršių marios. Taip pat netoliese yra įsikūręs Drevernos miestelis, kuriame įrengta moderni prieplauka jachtoms ir kitoms vandens turizmo priemonėms. Pavažiavus 20 km link pusiasalio yra Ventės ragas.

Stovyklavietėje yra lauko uždara salė – 200 kv.m, kurioje mes buriamės lietingomis dienomis, krepšinio aikštelė, futbolo aikštelė, batutas, restoranas, kuriame mes gauname visada šviežią ir patį skaniausią maistą, skirtą stovyklautojams. Taip pat turime lauko sceną, bendrą namelį/ofisą, kuris skirtas stovyklautojų susibūrimams.

Vaikų džiaugsmui, galimybė kiekvieną dieną rūpintis stovyklos teritorijoje esančiais gyvūnėliais, kurie neatskiriama stovyklos dalis. Stovyklos aptvertoje teritorijoje auginami: poniai, ožiukai ir antys.

Stovyklautojai gyvena apartamentuose, kuriuose kiekviename kambaryje yra atskiri dušai ir tualetai. Kambariuose miega po 3 – 4 vaikus. Vaikai į kambarius skirstomi pagal amžių ir lytį.Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

•    Apgyvendinimas. Stovyklautojai gyvena sodybos apartamentuose.
•    Maitinimas 4 kartus per dieną – pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai. Maitinimą teikia restoranas „Strykis“, kuris yra toje pačioje stovyklavietėje.
•    Stovyklos programa: Longboard‘ų pamokos; Vandenlenčių ir/ar burlenčių pamokos.
•    Instruktorių paslaugos.
•    Visa reikalinga įranga atskiroms sporto šakoms.
•    Hidrokostiumai, vandens batai, saugos liemenės (neturintiems savo).
•    Šalmai.
•    Stovyklautojo sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.
•    Nuotraukos.
•    Prizai.
•    Diplomai.

STOVYKLOS ADRESAS

Dzūkų g. 21, Drevernos km., Priekulės sen., Klaipėdos raj. LT-96242. Stovyklautojai apgyvendinami name su visais patogumais.
Daugiau apie sodybą rasite čia: https://klaipedos-senamiestis.lt/lt/sodyba#apie-mus

PASTABOS:

•    Stovyklautojams būtina turėti medicinos pažymą (forma 027-1a).
•    Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai.
•    Vaikai turi turėti savo apsaugas riedant su „Longboard‘u“ – kelių, alkūnių, riešines.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

•    STOVYKLOS PRELIMINARI DIENOTVARKĖ
•    STOVYKLAUTOJO ATMINTINĖ
•    STOVYKLOS TAISYKLĖS
•    FOTOGALERIJA

DAUGIAU INFORMACIJOS IR KELIALAPIŲ TEIRAUKITĖS:

El.paštas:    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ;    Tel.+37068500933.
Svetainė:    www.aktyvusstovyklavimas.lt ;
Sekite mus: www.facebook.com – Aktyvus stovyklavimas   

Partneriai