Jau antrus metus iš eilės, per vaikų ir jaunimo rudens atostogas, vainikuojant slidinėjimo stovyklos uždarymą,  „Aktyvaus stovyklavimo“ komanda, kviečia vaikus ir jaunimą iki 18 metų,  sudalyvauti „Aktyvaus stovyklavimo Freestyle varžybose“ - slidės, snieglentės. Varžybų data -  penktadienis, 2019 m. lapkričio 1 d. nuo 11:00 iki 14:30.
Varžybų dalyvių mokestis – NEMOKAMAS!!! 

Moki čiuožti vamzdžiais ir darai pirmus žingsnius ant vieno iš paprasčiausių dėžių? O gal jau esi pažengęs ir nori parodyti visus savo pasiekimus -  straight jump, shifty, grabs, 180, 360...? Tad šiose varžybose sudalyvauti privalai! Kiekvienas čia gaus didelį emocijų antplūdį, juk tai ir yra pats svarbiausias dalykas čiuožiant snieglente ar slidėmis. Draugiška atmosfera, puiki nuotaika garantuota. Šio renginio partneriai ir rėmėjai įteiks prizus, o organizatoriai be išimties įteiks visiems diplomus: Expedition, Snow Arena, BoardhouseAktyvusstovyklavimas.

Registracija į varžybas galima užpildžius REGSITRACIJOS formą, kurią rasite: www.aktyvusstovyklavimas.lt → SLIDINĖJIMAS→ SLIDINĖJIMO VARŽYBOS.

Partneriai