AKTYVIŲ IR ĮVAIRIŲ SPORTO ŠAKŲ BŪRELIAI, STOVYKLOS, RENGINIAI - VAIKAMS, JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS

AKTYVUS STOVYKLAVIMAS

      „Aktyvus stovyklavimas“ yra stovyklų vaikams, jaunimui ir suaugusiems organizatorius ištisus metus. Tai stovyklavimas, orientuotas į aktyvias sporto šakas, aktyvią gyvenseną, judėjimą, gamtą.

       Visų sporto šakų pamokas veda profesionalūs instruktoriai, dirbantys su grupelėmis arba individualiai su kiekvienu atskirai.

Vasaros stovyklos vaikams

       Vasarą „ Aktyvus stovyklavimas“ organizuoja atskiras savaitės trukmės bei dienines stovyklas skirtinguose Lietuvos miestuose:

Slidinėjimo stovyklos

        O jau dešimti metai iš eilės „Aktyvaus stovyklavimo“ komanda šėlsta su vaikais ant kalno. Instruktoriai turi praktikos, įgūdžių ir begalinio noro išmokyti vaikus čiuožti. „Aktyvaus stovyklavimo“ snieglenčių ir slidžių stovyklos, būreliai, vyksta uždaroje slidinėjimo trasoje „Snow arenoje“ (Druskininkai), esant tinkamoms oro sąlygoms – „Liepkalnyje“ ( Vilniaus slidinėjimo trasa). Šios slidinėjimo stovyklos skirtos pradedantiems (niekada nebandžiusiems čiuožti) ir pažengusiems, kurios vyksta per vaikų ir jaunimo: rudens, Kalėdų, žiemos, pavasario atostogas.

Stovyklautojų dienos užimtumas stovyklose

     Trumpa apžvalga, kaip atrodo stovyklautojo diena tokiose stovyklose. Tikriausiai reikėtų pradėti nuo to, kad vaikai gyvena sodyboje su visais patogumais ir yra maitinami skaniu bei subalansuotu maistu 4 kartus per dieną. Rytais daroma mankšta, vaikai bėga krosą, pravedama joga. Papusryčiavę vaikai aptaria praėjusią dieną ir ką veiks toliau.

     Vasaros metus vyksta užsiėmimai pagal pasirinktą sporto šaką, atsižvelgiant į oro sąlygas. Jei užtenka vėjo, ima burlentes. Jei vėjo mažai, iriasi irklentėmis ar išbando  vandenlenčių sportą – visuomet yra alternatyva. Jei oras visai netinkamas lauko veikloms, vyksta užsiėmimai viduje. Be pasirinktų sporto šakių taip pat rengiamos tinklinio, kvadrato, futbolo, orientacinės varžybos ar eina į žygius. Vakarais vaikai žaidžia „Protų mūšius“, vakaroja prie laužo, žiūri motyvacinius filmus ar filmuotą vaikų ir jaunimo medžiagą, po kurios vyksta aptarimai apie klaidas ar pažangas, kas verčia dar greičiau tobulėti. Kiekviena diena, vyksta pagal numatytą dienotvarkę ir nuo ryto iki vakaro yra aktyviai užimta. Slidinėjimo stovyklos užimtumas taip pat garantuota. Šešios „darbo“ valandos ant kalno, o kiekvieną vakarą dienos įspūdžių aptarimas, nuotraukų bei filmų peržiūra, vyks teorijos ir praktikos pamokėlės, atsiskaitymai.

 

Ką vertėtų apie „Aktyvaus stovyklavimo“ stovyklas iš anksto žinoti tėveliams?

Dažniausiai vaikai atvyksta pagal rekomendacijas. Sugrįžtančių vaikų yra apie 85 %, tad iš anksto nemažai žino apie „Aktyvaus stovyklavimo“  taisykles ir visą veiklą. Greičiausiai normalu, kad pirmą kartą besilankantiems tokio pobūdžio stovyklose kyla klausimų dėl vaikų saugumo, užimtumo. Būkite ramūs nes stovykloje dirba kvalifikuoti instruktoriai, patyrę vadovai, o visų svarbiausia –jie turi ilgametę patirtį. Pradedančiuosius ir pažengusius vaikus instruktoriai supažindina su visomis saugumo taisyklėmis. Taip pat suteikiamas pritaikytas kiekvienam inventorius ir  visos reikalingos tam apsaugas.

Stovyklos būtinos taisyklės

Labai svarbu pabrėžti, kad stovyklų metu, vaikams yra apribojamas naudojimasis telefonais. Negalima atsivežti kompiuterių. Taip pat draudžiama vartoti bei pirkti: spalvotus gėrimas, bei traškučius ir kitus nesveikus užkandžius.

Turima vasaros laiką išnaudoti gamtoje, pailsinti akis, savo galvas ir pagaliau bendrauti gyvai.

Motyvacija

Besibaigiant stovyklai, visiems stovyklautojams įteikiami diplomai, medaliai, stovyklos nuotraukų rinkiniai. Stovyklos rėmėjų dėka patiems šauniausiems, stipriausiems ar kūrybiškiausiems stovyklos dalyviams (-ėms), įteikiami ypatingi prizai.

Buvimas tokiose stovyklose ugdo pasitikėjimą savimi, padeda įveikti savo baimes, užsispyrimus. Vaikai, matydami tokią aktyvią bendruomenę bei dirbdami komandose išmoksta vienas kitą palaikyti, auga, kaip stiprios asmenybės.

Atsiliepimai

Vaikai namo išvyksta su geromis emocijomis, laimingi. O atvykusių pasiimti tėvelių akyse, matomas džiaugsmas. Jei laimingi vaikai, laimingi ir tėvai, tuomet laiminga ir visa komanda. Tai ir yra pats geriausias grįžtamasis ryšys, kurio nepakeis niekas.

Pamokos

Longbord'ų pamokos vaikams savaitgaliais Vilniuje

Stovyklos ir užsiėmimai suaugusiems 

Burlenčių pamokos 

Slidinėjimo stovyklos su slidėmis ir snieglente

Linkime

„Aktyvaus stovyklavimo“ komanda linki,  kuo daugiau judėti, daugiau bendrauti, kurti aktyvias bendruomenes, dėl to tapsime tik laimingesni ir stipresni kaip asmenybės. Kiekvieno žmogaus, o ypač vaikų, bent maža dienos dalis turėtų būti aktyvi. Leidžiant laiką aktyviai ne tik gerėja fiziniai duomenys, bet ir loginis mąstymas, problemų sprendimas, požiūris ir gebėjimas kontroliuoti savo emocijas.

 

„Aktyvus stovyklavimas“ – kelias į aktyvų gyvenimą!

Socialiniai tinklalapiai: https://www.facebook.com/aktyvusstovyklavimas , https://www.instagram.com/aktyvusstovyklavimas

Daugiau dėl stovyklų ar renginių teirautis: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., +37068500933

 

KARTINGŲ STOVYKLA VAIKAMS IR JAUNIMUI

Stovyklos trukmė: 6 dienos (5 naktys)

Stovyklos vieta – Klaipėdos rajonas.

Stovyklautojų amžius: 8 – 18 m.

Stovyklautojo būtinas ūgis – nuo 140 cm.

Stovyklos kaina: 520 eurų

Stovyklautojų grupė: 10–27 vaikai

Stovyklos pamaina: 

 1. 2022.07.17 - 07.22NĖRA LAISVŲ VIETŲ
 2. 2022.07.24 - 07.29
 3. 2022.08.07 - 08.12

Galvas dėl automobilių pametusių vaikų tėvai žino, kaip ima žvilgėti atžalų̨ akys, kai šie sėda prie kartingų vairo. Savaitę praleidę̨ Mėmel GP (Kaipėdos raj.) kartodromo stovykloje vaikai pasijus tikrais lenktynininkais. "Mėmel GP" - šiuolaikiškas dengtas kartodromas Mickuose, 15 km nuo Klaipėdos su 25 vokiškais "RiMO" kartingais.

Stovyklos metu vaikai važinės pramoginiais kartingais 650 m naujai nuklota trasa, galės sudalyvauti grupinėse varžybose, ten pat vyks ir Medžioklės ir pramoginio šaudymo simuliatorių rungtys.

Profesionalūs instruktoriai išmokys valdyti kartingus net ir niekuomet jais nevažinėjusius vaikus. Stovyklautojai bus užimti nuo ryto iki vakaro: be kartingo treniruočių̨, šaudymo rungčių su simuliatoriais, jų laukia kiti įdomūs ir aktyvūs užsiėmimai: rungčių varžybos sodyboje, jodinėjimo pamokos Priekulės žirgyne, maudynės Minijos upėje,  kvadrato varžybos, orientacinės varžybos. 

Stovyklos pabaigoje vaikams numatytos kartingų varžybos, specialūs apdovanojimai ir diplomai.

 

 APGYVENDINIMAS. STOVYKLOS BAZĖ

Stovyklavietė įsikūrusi sodyboje „Arti Minijos“, Priekulės miestelyje, prie pat Minijos upės pakrantės. Atvykstant į stovyklavietę, nepamirškite aplankyti ir  mažųjų laivų uosto, kuris randasi Drevernoje. Nuo šio uosto pakrantės, atsiveria negyvų kopų didingas grožis. Neužmirškite ir Ventės rago, pro kurį praskrenda begalė paukščių.

Netoli stovyklavietės yra maudynių vieta, Priekulės kabantis tiltas per Minijąbei Priekulės žirgynas, kuriame vaikai galės leisti savo vakarus, lankydami žirgus. Visi be išimties, galės pasimokyti jodinėti, išmoks juos prižiūrėti, pabalnoti, iššukuoti, nuprausti ir pamaitinti..

Stovyklautojai apgyvendinami kambariuose su visais patogumais (dušai ir tualetai). Kambariuose vaikai miega po 2 – 5 vaikus. Vaikai į kambarius skirstomi pagal amžių ir lytį. 

Taip pat sodyboje yra didelė susibūrimo salė, kurioje valgysime, kuriame vyks susirinkimus, bei kiti įvairūs užsiėmimai. 

Stovyklavietės adresas: Sodyba „Arti Minijos“, Priekulė, Stragnai II, Pylimo g. 3

Kaip rasti sodybą.

Daugiau apie sodybą rasite čia:

https://artiminijos.lt/ 

https://www.facebook.com/1483661031884623/videos/1184343278715959 

MAITINIMAS

Vaikų maitinimas vyksta tos pačios sodybos teritorijoje. Vaikai bus maitinami 4 kartus per dieną, pagal jiems suderintą valgiaraštį. Maistas šviežias ir pritaikytas pagal jų poreikius ir kaloringumą.

PRELIMINARI DIENOTVARKĖ

 • 8.30 – keliamės;
 • 9.00 – mankšta;
 • 9.30 – pusryčiai;
 • 10.00 – dienos aptarimas, pokalbis su vadovais, pasiruošimas prieš užsiėmimus.
 • 10.20 – Išvyka į kartodromą (vaikai turi avėti patogią vairuoti avalynę (su šlepetėmis būti negalima) ir vilkėti ilgomis kelnėmis (šortų vairuojant dėvėti negalima).
 • 11.00 – Kartodrome: apšilimas, susipažinimas su trasa, mokymo metodikos apžvalga.
 • Komandų suskirstymas pasikeičiant:
 1. Viena grupė važiuoja kartingais. Po važiavo atlieka analizę su instruktoriumi: mokymai, vairavimo metodika. Kiekvienam dalyviui atspausdinami jų važiavimo laikai ir atliekama analizė, kurioje vietoje daugiausiai prarandamas laikas.
 2. Kita grupė rungiasi virtualiame šaudyme - medžioklės ir pramoginio šaudymo simuliatorių rungtys.
 • Visus savo laikus ir visus važiavimus vaikai gali matyti ir ekrane.
 • 13.00 – pietų pertrauka.  
 • 14.00 – Pamokų pratęsimas.
 1. Viena grupė važiuoja kartingais. Po važiavo atlieka analizę su instruktoriumi: mokymai, vairavimo metodika. Kiekvienam dalyviui atspausdinami jų važiavimo laikai ir atliekama analizė, kurioje vietoje daugiausiai prarandamas laikas.
 2. Kita grupė rungiasi virtualiame šaudyme - medžioklės ir pramoginio šaudymo simuliatorių rungtys.
 • 16.00 – išvyka atgal į stovyklavietę.
 • 17.00 – maudymosi laikas.
 • 18.00 – vakarienė.
 • 19.00 - Kambarių tvarkymasis, jų vėdinimas. Patikra.
 • 19.30 – telefonų laikas.  
 • 20.00 - Vakaro programa – pasirinktinai pagal oro sąlygas: įvairių rungčių varžybos - tinklinio, kvadrato, lauko futbolo, „Protų mūšis“, žygis, orientacinės varžybos. Jodinėjimo pamokos Priekulės sporto žirgyne.  
 • 22.00 – pasiruošimas miegui.
 • 22.30 – ramus miegas

 

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

 • Apgyvendinimas sodyboje, kambariuose.
 • Maitinimas 4 kartus per dieną;
 • Kartingų teorijos ir praktikos pamokos, stovyklos varžybos;
 • Visa reikalinga įranga (šalmas, kombinezonas, kartingai, pošalmis);
 • Profesionalių mechanikų ir instruktorių paslaugos;
 • Virtualaus šaudymo pramogos (simuliatorius).
 • Stovyklautojo sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;
 • Jodinėjimo pamokos; 
 • Papildomos pramogų paslaugos;
 • Nuotraukos;
 • Diplomai;
 • Prizai ir suvenyrai atminimui.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

PASTABOS:

Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai.

Stovyklos vadovai kalba – lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Atvykstant į stovyklą, privaloma su savimi turėti: patogią avalynę (sportiniai bateliai). 

Prieš prasidedant stovyklai, išsiųsime visiems el.laiškus su detaliu aprašymu dėl atvykimo/išvykimo ir kitų detalių.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA:

Svetainė: www.aktyvusstovyklavimas.lt

www.facebook.com – Aktyvus stovyklavimas     

Daugiau apie kartodromą MEMEL GP

Daugiau informacijos ir kelialapių teiraukitės:  El. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; Tel.+37068500933.

 

 

Partneriai