AKTYVIŲ IR ĮVAIRIŲ SPORTO ŠAKŲ BŪRELIAI, STOVYKLOS, RENGINIAI - VAIKAMS, JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS

AKTYVUS STOVYKLAVIMAS

      „Aktyvus stovyklavimas“ yra stovyklų vaikams, jaunimui ir suaugusiems organizatorius ištisus metus. Tai stovyklavimas, orientuotas į aktyvias sporto šakas, aktyvią gyvenseną, judėjimą, gamtą.

       Visų sporto šakų pamokas veda profesionalūs instruktoriai, dirbantys su grupelėmis arba individualiai su kiekvienu atskirai.

Vasaros stovyklos vaikams

       Vasarą „ Aktyvus stovyklavimas“ organizuoja atskiras savaitės trukmės bei dienines stovyklas skirtinguose Lietuvos miestuose:

Slidinėjimo stovyklos

        O jau dešimti metai iš eilės „Aktyvaus stovyklavimo“ komanda šėlsta su vaikais ant kalno. Instruktoriai turi praktikos, įgūdžių ir begalinio noro išmokyti vaikus čiuožti. „Aktyvaus stovyklavimo“ snieglenčių ir slidžių stovyklos, būreliai, vyksta uždaroje slidinėjimo trasoje „Snow arenoje“ (Druskininkai), esant tinkamoms oro sąlygoms – „Liepkalnyje“ ( Vilniaus slidinėjimo trasa). Šios slidinėjimo stovyklos skirtos pradedantiems (niekada nebandžiusiems čiuožti) ir pažengusiems, kurios vyksta per vaikų ir jaunimo: rudens, Kalėdų, žiemos, pavasario atostogas.

Stovyklautojų dienos užimtumas stovyklose

     Trumpa apžvalga, kaip atrodo stovyklautojo diena tokiose stovyklose. Tikriausiai reikėtų pradėti nuo to, kad vaikai gyvena sodyboje su visais patogumais ir yra maitinami skaniu bei subalansuotu maistu 4 kartus per dieną. Rytais daroma mankšta, vaikai bėga krosą, pravedama joga. Papusryčiavę vaikai aptaria praėjusią dieną ir ką veiks toliau.

     Vasaros metus vyksta užsiėmimai pagal pasirinktą sporto šaką, atsižvelgiant į oro sąlygas. Jei užtenka vėjo, ima burlentes. Jei vėjo mažai, iriasi irklentėmis ar išbando  vandenlenčių sportą – visuomet yra alternatyva. Jei oras visai netinkamas lauko veikloms, vyksta užsiėmimai viduje. Be pasirinktų sporto šakių taip pat rengiamos tinklinio, kvadrato, futbolo, orientacinės varžybos ar eina į žygius. Vakarais vaikai žaidžia „Protų mūšius“, vakaroja prie laužo, žiūri motyvacinius filmus ar filmuotą vaikų ir jaunimo medžiagą, po kurios vyksta aptarimai apie klaidas ar pažangas, kas verčia dar greičiau tobulėti. Kiekviena diena, vyksta pagal numatytą dienotvarkę ir nuo ryto iki vakaro yra aktyviai užimta. Slidinėjimo stovyklos užimtumas taip pat garantuota. Šešios „darbo“ valandos ant kalno, o kiekvieną vakarą dienos įspūdžių aptarimas, nuotraukų bei filmų peržiūra, vyks teorijos ir praktikos pamokėlės, atsiskaitymai.

 

Ką vertėtų apie „Aktyvaus stovyklavimo“ stovyklas iš anksto žinoti tėveliams?

Dažniausiai vaikai atvyksta pagal rekomendacijas. Sugrįžtančių vaikų yra apie 85 %, tad iš anksto nemažai žino apie „Aktyvaus stovyklavimo“  taisykles ir visą veiklą. Greičiausiai normalu, kad pirmą kartą besilankantiems tokio pobūdžio stovyklose kyla klausimų dėl vaikų saugumo, užimtumo. Būkite ramūs nes stovykloje dirba kvalifikuoti instruktoriai, patyrę vadovai, o visų svarbiausia –jie turi ilgametę patirtį. Pradedančiuosius ir pažengusius vaikus instruktoriai supažindina su visomis saugumo taisyklėmis. Taip pat suteikiamas pritaikytas kiekvienam inventorius ir  visos reikalingos tam apsaugas.

Stovyklos būtinos taisyklės

Labai svarbu pabrėžti, kad stovyklų metu, vaikams yra apribojamas naudojimasis telefonais. Negalima atsivežti kompiuterių. Taip pat draudžiama vartoti bei pirkti: spalvotus gėrimas, bei traškučius ir kitus nesveikus užkandžius.

Turima vasaros laiką išnaudoti gamtoje, pailsinti akis, savo galvas ir pagaliau bendrauti gyvai.

Motyvacija

Besibaigiant stovyklai, visiems stovyklautojams įteikiami diplomai, medaliai, stovyklos nuotraukų rinkiniai. Stovyklos rėmėjų dėka patiems šauniausiems, stipriausiems ar kūrybiškiausiems stovyklos dalyviams (-ėms), įteikiami ypatingi prizai.

Buvimas tokiose stovyklose ugdo pasitikėjimą savimi, padeda įveikti savo baimes, užsispyrimus. Vaikai, matydami tokią aktyvią bendruomenę bei dirbdami komandose išmoksta vienas kitą palaikyti, auga, kaip stiprios asmenybės.

Atsiliepimai

Vaikai namo išvyksta su geromis emocijomis, laimingi. O atvykusių pasiimti tėvelių akyse, matomas džiaugsmas. Jei laimingi vaikai, laimingi ir tėvai, tuomet laiminga ir visa komanda. Tai ir yra pats geriausias grįžtamasis ryšys, kurio nepakeis niekas.

Pamokos

Longbord'ų pamokos vaikams savaitgaliais Vilniuje

Stovyklos ir užsiėmimai suaugusiems 

Burlenčių pamokos 

Slidinėjimo stovyklos su slidėmis ir snieglente

Linkime

„Aktyvaus stovyklavimo“ komanda linki,  kuo daugiau judėti, daugiau bendrauti, kurti aktyvias bendruomenes, dėl to tapsime tik laimingesni ir stipresni kaip asmenybės. Kiekvieno žmogaus, o ypač vaikų, bent maža dienos dalis turėtų būti aktyvi. Leidžiant laiką aktyviai ne tik gerėja fiziniai duomenys, bet ir loginis mąstymas, problemų sprendimas, požiūris ir gebėjimas kontroliuoti savo emocijas.

 

„Aktyvus stovyklavimas“ – kelias į aktyvų gyvenimą!

Socialiniai tinklalapiai: https://www.facebook.com/aktyvusstovyklavimas , https://www.instagram.com/aktyvusstovyklavimas

Daugiau dėl stovyklų ar renginių teirautis: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., +37068500933

„Longboard'ų“ (ilgalenčių/riedlenčių) pamokos vaikams ir jaunimui

Vaikų ir jaunimo grupė: nuo 5 iki 12 vaikų
Vaikų amžius: 8 - 18 m.
Pamokų kaina:  25 eurai (vieno užsiėmimo - 3 val) 
Susibūrimo vieta - Vingio parko tiltas (Vilnius, iš Žvėryno pusės) 
Pamokų trukmė - nuo 11,00 val. iki 14,00 val.

Pamokose vaikai laukiame ir pažengę ir pradedantieji

Pamokų datos: 

 1. 2022.09.17
 2. 2022.09.18
 3. 2022.09.24
 4. 2022.09.25

Vėlesnės datos bus numatytos atsižvelgiant į oro sąlygas. 

UŽSIĖMIMŲ  PROGRAMA

 „Aktyvaus stovyklavimo“ komanda kviečia vaikus ir jaunimą į „LONGBOARD‘Ų“ pamokas. Per pamokas vaikai bus užimti fiziškai aktyviomis pramogomis. Į pamokų kainą įskaičiuoti ir „longboard‘ai“ , šalmai, apsaugos,  tad svarbiausia vaikams su savimi reikia turėti gerą nuotaiką ir norą išmokti.

Norint riedėti „longboard‘u“, būtinas ir raumenų apšilimas, tad vaikai ir jaunimas pamokų metu atliks kūno stiprinimo bei balansinius pratimus. Rezultatas – tikslo siekimas, stambiosios motorikos ugdymas, drąsa ir vikrumas.

Pamokos vyks sistemingai, pagal išdirbtą ilgalaikę mokymo metodiką.

 • Pamokos naujokams;
 • Pamokos antrokams;
 • Pamokos pažengusiems;
 • Pamokos pro.

 „Longboard‘ų“ būrelyje vaikai ir jaunimas įgys teorijos bei praktikos žinių:

Teorija:

 • „Longboarding“
 • Detalus susipažinimas su „logboard‘ais“ ir jų dalimis, skirtingais stiliais ir jų paskirtimi, ypatybėmis.
 • Saugumo priemonių pristatymas ir svarba.

Praktika:

 • „Longboarding“ pagrindai – stovėsena ir važiavimas pradedančiajam ir patyrusiam.
 • Triukai – „freestyle“ ir „dancing“ (pushing, carving, fs/bs 180, early grab, 360 spin, power slide, 180 pivot, hippie jump, cross step ir daugiau).
 • Kūno stiprinimo pratimai ir speciali mankšta, balanso vystymo paslaptys.

Į DIENOS UŽIMTUMO KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • „Longboard‘ų“ pamokos – teorija, praktika.
 • Instruktoriaus paslaugos.
 • „Longboardai“.
 • Šalmai - jei neturite savo.
 • Apsaugos - jei neturite savo.

 SUSIBŪRIMO ADRESAS

Vingio parko pėsčiųjų tiltas (Vilnius - Žvėryno raj.) 

PASTABOS:

 • Riedant su „longboard‘u“  vaikai privalo dėvėti apsaugas – kelių, alkūnių, riešines. 


PAPILDOMA INFORMACIJA:


DAUGIAU INFORMACIJOS APIE BŪRELĮ TEIRAUKITĖS:

El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Tel. + 37068500933
Svetainė: www.aktyvusstovyklavimas.lt
Pasirinkite mus: www.facebook.com - Aktyvus stovyklavimas

Partneriai