Savaigalinės slidinėjimo stovyklos vaikams su slidėmis ar snieglente – Druskininkų Snow arenoje.

KAINA: Viena stovyklos diena – 60 eurų (instruktorių paslaugos/ slidinėjimo pamokos) 

KAINA: Jei renkatės įskaičiuotus ir pietus  - 70 eurų (viena stovyklos diena įskaičiuojant pietus ir instruktorių paslaugas/slidinėjimo pamokas)

PAMOKŲ TRUKMĖ: per 1 dieną  - 4 valandos. 

STOVYKLOJE LAUKIAMI DALYVIAI

 • Nebandę / pabandę / pažengę 
 • Norintys išmokti slidinėti su slidėmis ir/ar snieglente
 • Vaikų amžius - nuo 8 metų

SAVAITGALINĖS STOVYKLOS DATOS

 • 2025.01.18
 • 2025.01.18-19
 • 2025.02.01
 • 2025.02.01-02

„Aktyvus stovyklavimas“ kviečia vaikus ir jaunimą savaitgalius praleisti aktyviai, slidinėjant su slidėmis ar snieglente.  Mūsų komanda viena iš pačių didžiausių lyderių Lietuvoje organizuojant tokio pobūdžio stovyklas, nes savo patirtimi dalinamės jau 14 metų, tad vaikų ir jaunimo progresas ant kalno garantuotas.

Stovykla skirta tiek pradedantiesiems (niekada nebandžiusiems) tiek ir pažengusiems. Tad jei norite turėti aktyvų ir produktyvų savaitgalįi, ši stovykla tikrai Jums! 

Pamokos vyksta uždaroje slidinėjimo trasoje Druskininkuose – „Snow Arena“, kurioje keltuvai, tinkamas kalno nuolydis ir nekintanti oro temperatūra suteikia mums galimybę greičiau tobulėti, laisviau mokytis, patogiau kilti į kalną ir juo leistis. Sniegas garantuotas nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Stovyklos metu vaikais rūpinsis turintys pakankamai didelę patirtį instruktoriai ir stovyklos vadovai, kurie savo žiniomis dalinsis praktiniu ir teoriniu būdu. 

Gali rinktis vienos dienos pamoką, gali rinktis dviejų dienų pamokas. Jei siekiate greito rezultato ir daugiau nebenorite blaškytis ir eikvoti savo brangaus laiko važinėjant į papildomas slidinėjimo pamokas, o jei dar ir greitu laiku planuojate vykti į kalnus, labai REKOMENDUOJAME sudalyvauti stovykloje 2 dienas iš eilės. Progresas garantuotas! 

Pamokos vyksta nuosekliai, pagal jau išdirbtą mokymo sistemą - ABC.. tad, jei renkatės stovykloje dalyvauti tik vieną dieną, prisijungti prie pamokų privaloma nuo pirmos stovyklos dienos. Antra stovyklos diena yra tęstinė. 

 

STOVYKLOS PROGRAMA/DIENOTVARKĖ

1 DIENA (ŠEŠTADIENIAIS)
Slidinėjame – 12:00 val. - 14:00 val.
Pietūs:14:00 val. – 15:00 val.
Slidinėjame – 15:00 val. - 17:00 val.

2 DIENA (SEKMADIENIAIS) 

Slidinėjame – 12:00 val. - 14:00 val.
Pietūs:14:00 val. – 15:00 val.
Slidinėjame – 15:00 val. - 17:00 val.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Instruktorių paslaugos (teorija ir praktika) - slidinėjimo snieglente ar slidėmis pamokos pagal specialią programą slidinėjimo trasose. Teorijos pamokos - kaip išsirinkti sau tinkamą snieglentę ar slides, apsaugos priemones, batus, slidžių ar snieglenčių priežiūra.
 • Jei renkatės stovyklą įskaičiuojant pietus - Pietūs Snow arenoje ir slidinėjimo pamokos. 

Į STOVYKLOS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Slidinėjimo bilietas 
 • Įranga, apranga. 

SVARBI INFORMACIJA

 • Su savimi reikia turėti slidinėjimo aprangą: pirštinės, striukė, slidinėjimo kelnės.  
 • Su savimi reikia turėti slidinėjimo inventorių: slidės (lazdos) ar snieglentė, batai, šalmas. Inventorių ir aprangą galima išsinuomoti pačioje Snow arenoje: https://www.snowarena.lt/kainos  arba pas mūsų partnerius Vilniuje – http://manoslides.lt/ ar kitoje Jums patogioje parduotuvėje. 
 • Registracijai užtvirtinti būtinas avansinis mokėjimas – 30 eur/žmogui/dienai (renkantis 2 dienas - 60 eur/žmogui) kuris neatvykus į stovyklą, ligos ar kitos priežasties atveju -  nebus grąžintas. Taip pat užsiregistravus keliems šeimoms nariams ir neatvykus bent vienam ar keliems - avansinis mokėjimas negrąžinamas ir iš bendros sumos nebus išskaičiuojamas.  
 • Nesusirinkus minimaliam dalyvių skaičiui, organizatorius gali pasiūlyti grąžinti pinigus arba perkelti į kitą grupę. Apie atšaukimą, pasikeitimus informuosime ne vėliau nei prieš 3 dienas iki stovyklos pradžios.

PAPILDOMA INFORMACIJA

ATMINTINĖ - ką reikia turėti atvykstant į stovyklą

Organizatorių tinklalapis: www.aktyvusstovyklavimas.lt  

TAISYKLĖS

Stovyklos eigoje nuotraukas galima rasti socialiniame tinklalapyje: www.facebook.com – Aktyvus stovyklavimas. Instagram - Aktyvus stovyklavimas.

Daugiau informacijos apie „ Snow Areną“: www.snowarena.lt

FOTOGALERIJA

Daugiau informacijos ir kelialapių teiraukitės:
El. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; Tel.Nr. +37068888843. 

 

                                                                                                                                                                             

Partneriai