Gavę Jūsų užpildytą registracijos anketą, su Jumis susisieksime el.laišku ar skambučiu, informuodami apie laisvas vietas ir patvirtindami registraciją.

Jūsų veiksmai po registracijos.

Registracijai užtvirtinti turite sumokėti pradinę įmoką 20% stovyklos numatytos kainos (sąskaita bus išsiųsta el. paštu), kuri neatvykus į stovyklą nebus grąžinta. Galite atlikti visa mokėjimą iš karto. Jei registracijos metu mokėjote tik avansą, iki stovyklos pamainos pradžios likus 3 (trim) dienom, turite apmokėti visą likusią sumą pavedimu, o jei norėsite mokėti grynais, tą galima bus padaryti atvykus į stovyklą. 

PASTABA. Atšaukus stovyklą dėl pateisinamų priežasčių (pvz.:liga ar trauma, dėl kurios negalite dalyvauti stovykloje) stovyklos organizatorius pasilieka sau teisę, pasilikti administracinį mokestį - 20 eurų (dvidešimt eur). 

Nesusirinkus minimaliam dalyvių skaičiui, organizatorius gali pasiūlyti grąžinti pinigus arba perkelti į kitą grupę. Apie atšaukimą, pasikeitimus informuosime ne vėliau nei prieš 3 dienas iki stovyklos pradžios.

Partneriai