SAVAITGALINĖS SLIDINĖJIMO STOVYKLOS  - ŠEIMOMS, SUAUGUSIEMS IR VAIKAMS (SLIDĖS/SNIEGLENTĖS)

Mūsų stovyklose laukiami suaugę, tėvai su vaikais, atskirai vaikai

KAINA: Viena stovyklos diena – 60 eurų (instruktorių paslaugos/ slidinėjimo pamokos) 

KAINA: Jei renkatės įskaičiuotus ir pietus  - 70 eurų (viena stovyklos diena įskaičiuojant pietus ir instruktorių paslaugas/slidinėjimo pamokas)

PAMOKŲ TRUKMĖ: per 1 dieną  - 4 valandos. 

STOVYKLOJE LAUKIAMI DALYVIAI

 • Nebandę / pabandę / pažengę 
 • Norintys išmokti slidinėti su slidėmis ir/ar snieglente
 • Visi suaugę ir Senjorai
 • Šeimos - tėvai su vaikais (vaikų rekomenduotinas amžius nuo 8 metų);
 • Vaikai. Pamokose su mūsų instruktorių priežiūra, gali dalyvauti atskirai vaikai nuo 8metų.

SAVAITGALINĖS STOVYKLOS DATOS

 • 2025.01.18
 • 2025.01.18-19
 • 2025.02.01
 • 2025.02.01-02

Nori važiuoti į kalnus, bet nemoki čiuožti slidėmis ar snieglente?! Nori progresuoti čiuožiant ir reikia patarimo?! Nori bendraminčių būrio ir geros draugijos?! Na ir pagaliau, nori praleisti aktyviai laiką?! Tai ši stovykla Tau! Patyrę instruktoriai padės savo praktinėmis ir teorinėmis žiniomis atsistoti ant slidžių ar snieglentės ir be baimės čiuožti. Padės, patars, kaip elgtis kalnuose, kaip išsirinkti sau tinkamą inventorių, aprangą. Šis savaitgalis, Tau gali būti ypatingas! Po stovyklos be įtampos čiuoždamas slidėmis ar snieglente, galėsi mėgautis kalnais. Stovyklos tikslas padrąsinti tuos, kurie vis dvejoja, atideda ir nesiryžta... Atmink, amžius ne rodiklis, pradėti niekada ne vėlu.

Stovykloje taip pat laukiami: pažengę ar pabandę ir mokantys čiuožti su slidėmis ar snieglente. Instruktorių pagalba galėsite užtvirtinti ir patobulinti savo žinias, išmoksite naujų dalykų ar "freestyle" triukų. Susipažinsite su snow parko figūromis. 

Pamokos vyks uždaroje slidinėjimo trasoje Druskininkuose – „Snow Arena“. Snow arenos keltuvai, kurie ypač patogūs pradedantiesiems, tinkamas kalno nuolydis ir nekintanti oro temperatūra suteikia mums galimybę greičiau tobulėti, laisviau mokytis, patogiau kilti į kalną ir juo leistis. Aštuonių hektarų teritorijoje įrengtos trys slidinėjimo trasos su naujausiais šveicariškais kalnų keltuvais. Sniegas garantuotas nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Gali rinktis vienos dienos pamoką, gali rinktis dviejų dienų pamokas. Jei siekiate greito rezultato ir daugiau nebenorite blaškytis ir eikvoti savo brangaus laiko važinėjant į papildomas slidinėjimo pamokas, o jei dar ir greitu laiku planuojate vykti į kalnus, labai REKOMENDUOJAME sudalyvauti stovykloje 2 dienas iš eilės. Progresas garantuotas! 

Pamokos vyksta nuosekliai, pagal jau išdirbtą mokymo sistemą - ABC.. tad, jei renkatės stovykloje dalyvauti tik vieną dieną, prisijungti prie pamokų privaloma nuo pirmos stovyklos dienos. Antra stovyklos diena yra tęstinė. 

STOVYKLOS PROGRAMA/DIENOTVARKĖ

1 DIENA (ŠEŠTADIENIAIS)
Slidinėjame – 12:00 val. - 14:00 val.
Pietūs - 14:00 val. – 15:00 val.
Slidinėjame – 15:00 val. - 17:00 val.

2 DIENA (SEKMADIENIAIS) 

Slidinėjame – 12:00 val. - 14:00 val.
Pietūs - 14:00 val. – 15:00 val.
Slidinėjame – 15:00 val. - 17:00 val.Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Instruktorių paslaugos (teorija ir praktika) - slidinėjimo snieglente ar slidėmis pamokos pagal specialią programą slidinėjimo trasose. Teorijos pamokos - kaip išsirinkti sau tinkamą snieglentę ar slides, apsaugos priemones, batus, slidžių ar snieglenčių priežiūra.
 • Jei renkatės stovyklą įskaičiuojant pietus - Pietūs Snow arenoje ir slidinėjimo pamokos. 

Į STOVYKLOS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Slidinėjimo bilietas; 
 • Įranga, apranga. 


SVARBI INFORMACIJA

 • Su savimi reikia turėti slidinėjimo aprangą: pirštinės, striukė, slidinėjimo kelnės.  
 • Su savimi reikia turėti slidinėjimo inventorių: slidės (lazdos) ar snieglentė, batai, šalmas. Inventorių ir aprangą galima bus išsinuomoti pačioje Snow arenoje: https://www.snowarena.lt/kainos  arba pas mūsų partnerius Vilniuje – http://manoslides.lt/ ar kitoje Jums patogioje parduotuvėje.
 • Stovykloje yra galimybė dalyvauti kartu su vaikais, tik atkreipkite dėmesį, kad vaikučiams stovyklos programa, bus tokia pat, kaip ir suaugusiems, tad jei vaikutis yra labai mažas, mums bus sudėtinga skirti dėmesį tik jam, turi būti ne jaunesnis nei 8 metai. 
 • Stovykloje gali dalyvauti atskirai tik vaikai nuo 8 metų. 
 • Registracijai užtvirtinti būtinas avansinis mokėjimas – 30 eur/žmogui/dienai (renkantis 2 dienas - 60 eur/žmogui) kuris neatvykus į stovyklą, ligos ar kitos priežasties atveju -  nebus grąžintas. Taip pat užsiregistravus keliems šeimoms nariams ir neatvykus bent vienam ar keliems - avansinis mokėjimas negrąžinamas ir iš bendros sumos nebus išskaičiuojamas.  
 • Nesusirinkus minimaliam dalyvių skaičiui, organizatorius gali pasiūlyti grąžinti pinigus arba perkelti į kitą grupę. Apie atšaukimą, pasikeitimus informuosime ne vėliau nei prieš 3 dienas iki stovyklos pradžios.

PAPILDOMA INFORMACIJA

ATMINTINĖ - ką reikia turėti atvykstant į stovyklą

Organizatorių tinklalapis: www.aktyvusstovyklavimas.lt   

TAISYKLĖS

Stovyklos eigoje nuotraukas galima rasti socialiniame tinklalapyje: www.facebook.com – Aktyvus stovyklavimas. Instagram - Aktyvus stovyklavimas.

Daugiau informacijos apie „ Snow Areną“: www.snowarena.lt

FOTOGALERIJA

Daugiau informacijos ir kelialapių teiraukitės:
El. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; Tel.Nr. +37068888843. 

 

                                                                                                                                                            

Partneriai