Artėjant vaikų atostogoms, nemažai tėvų suka galvą, ką naudingo per jas galėtų nuveikti jų atžalos. Tuo tarpu stovyklų „Aktyvus stovyklavimas“ organizatoriai džiaugiasi, kad kai kurie tėvai jau apsisprendė ir per šias rudens atostogas čiuožimo stovyklą Druskininkuose, „Snow arenoje“, lankys net keturios dešimtys vaikų ir jaunuolių. Stovyklas 7-18 m. vaikams ir jaunimui „Aktyvus stovyklavimas“ komanda organizuoja jau dešimt metų. Iš jų snieglenčių stovyklas – nuo pat Druskininkų „Snow arenos“ atidarymo pradžios, t.y. septynerius metus, o slidžių – vienerius.
Anot stovyklos vadovės Editos Dembinskienės, tėveliai paprastai parenka čiuožimo stovyklą savo atžaloms tada, kai nori paruošti vaikus artėjančiai išvykai į kalnus su šeima, kad šie kalnuose galėtų čiuožti savarankiškai:
„Snow arena“ – puiki vieta to išmokti greitai, nes čia visada geros sąlygos mokytis. Vaikai savo įgūdžius lavina kasdien po maždaug 6 val., tad per 7 stovyklos dienas jie garantuotai išmoksta čiuožti su slidėmis ir/ ar snieglente“, – sakė E. Dembinskienė.

Šiemet į spalio 28-lapkričio 3 dienomis vyksiančią stovyklą jau užregistruota 40 vaikų ir jaunuolių. Pasak pašnekovės, tai tikras įrodymas, kad vaikai savo atostogas nori leisti aktyviai.
„Prisijungti prie šios čiuožimo stovyklos gali tiek čiuožti pramokę, tiek pradedantieji, niekada nebandę stovėti ant slidžių ar snieglentės vaikai ir jaunuoliai. Stovyklos metu jos dalyviai bus suskirstyti į dvi grupes, su kuriomis dirbs atskiri instruktoriai: pradedantieji mokysis čiuožti, o pažengusieji – toliau tobulins savo įgūdžius čiuožti vamzdžiu ar ant dėžių“ , – pasakojo stovyklos vadovė.
Neseniai šios čiuožimo stovyklos organizatoriai pradėjo bendradarbiauti su slidinėjimo profesionalais – Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos (LNSA) nariais, kurie skatina Lietuvos vaikus siekti aukštumų.

„LNSA dėka, stovyklos metu mus lankys labai garbingas svečias – olimpietė slidininkė Ieva Januškevičiūtė, kuri pasidalins savo patirtimi ir žiniomis. Tikimės, kad vaikams tai bus didžiulė motyvacija, – pridūrė pašnekovė.
Stovyklos pabaigoje vaikams bus organizuojamos linksmos varžybos – „Junior Jib Contest 2018“, kurių metu savo galimybes galės išbandyti ne tik stovyklautojai, tačiau ir visi kiti snieglenčių ir kalnų slidžių mylėtojai.

Vaikų ir jaunimo slidinėjimo stovyklos vyksta per visas vaikų ir jaunimo atostogas:

•    2018-10-28 - 2018-11-03
•    2018-12-26 - 2018-12-30
•    2019-02-17 - 2019-02-23
•    2019-04-21 - 2019-04-27Daugiau apie „Aktyvaus stovyklavimo“ organizuojamas stovyklas: http://www.aktyvusstovyklavimas.lt

Straipsnio autorė, Karina Sėrikova. Nuotraukos iš archyvo „ Aktyvus stovyklavimas“ .

Partneriai