Penktadienis, 2018m lapkričio 2d. nuo 10:00 iki 14:30 „Snow Arena,, - „Junior Jib Contest 2018“ slidininkams ir snieglentininkams varžybos.

Šį kartą pasibaigiant vaikų ir jaunimo stovyklos pamainai mes pravesime varžybas „Junior Jib Contest 2018“ . Varžybose kviečiame dalyvauti NEMOKAMAI visi norintys - snieglentininkai ir slidininkai. Norime surinkti kuo daugiau snieglenčių ir kalnų slidžių mylėtojus.

Moki čiuožti vamzdžiais ir darai pirmus žingsnius ant vieno iš paprasčiausių dėžių, boksų? Tad šiose varžybose sudalyvauti privalai! Kiekvienas čia gaus didelį emocijų antplūdį, juk tai ir yra pats svarbiausias dalykas čiuožiant snieglente ar slidėmis. Draugiška atmosfera, puiki nuotaika garantuota. Registracija varžybų dieną ,,DruSkiSchool,, mokykloje, Snow Arena. Šio renginio partneriai ir rėmėjai: Expedition, Snow Arena, mokykla Druskischool,.Surfhouse.

1. VARŽYBŲ VIETA
„Snow arena“ , Druskininkai;

2. VARŽYBŲ DATA IR LAIKAS
2018 m lapkričio 2 diena. Varžybų startas – 11:00 ik 13:00
2.1. VARŽYBOSE GALIOJANČIOS TAISYKLĖS
2.2. „Junior Jib Contest 2018“ varžybos yra atviros ir jose gali dalyvauti mergaitės ir berniukai, snieglentininkai ir slidininkai, nuo 7 iki 18 metų amžiaus.
2.3. Varžybų trasa ir instrukcijos skelbiamos varžybų dalyvių susirinkimo metu.

3. VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS
10:00 iki 10:30 val - Penktadienį, lapkričio 2 dieną, dalyvių registracija Druskischool mokykloje ( mokykla įsikūrusi Snow arenoje, prie pat registracijos);
11.00val - Dalyvių susirinkimas
11.30 val – Varžybų startas
14.30 val – Varžybų pabaiga
18.00 val – Apdovanojimai

4. ORGANIZATORIAI
4.1. DruSkiSchool (http://www.druskischool.lt) ir „Aktyvus stovyklavimas“ (http://www.aktyvusstovyklavimas.lt)
4.2. Varžybas remia: Expedition (http://www.expedition.lt), DruSkiSchool, „Aktyvus stovyklavimas“, Snow arena, surfhouse ( http://www.surfhouse.lt)

5. KITA INFORMACIJA
5.1. Varžybų organizatoriai pasilieka teisę keisti varžybų programą. Apie visus pakeitimus bus informuojama varžybų vietoje ir dalyvių susirinkimo metu.
5.2. Dalyvių starto mokesčio nėra. Kiekvienas dalyvis registruojasi asmeniškai kartu su vienu iš tėvų arba globėju, užpildo registracijos formą varžybų dienotvarkėje nurodytu laiku.

6. APDOVANOJIMAI
6.1. Prizais ir diplomais apdovanojami trys pirmieji savo amžiaus grupėje rungties nugalėtojai.

7. ATSAKOMYBĖ
Dalyvavimas varžybose ir kiekvienoje rungtyje yra savanoriškas, savo rizika. Varžybų dalyviai patys atsako už asmeninį ir savo inventoriaus saugumą. Nei organizatoriai, nei rėmėjai, pagal kurių taisykles vykdomos varžybos, nėra atsakingi esant bet kokiomis aplinkybėmis už bet kokį inventoriaus sugadinimą, praradimą, dalyvių sužalojimus varžybų ar pasiruošimo varžyboms metu, taipogi asmenims ir/ar įrangai su jomis susijusiai.

8. INFORMACIJA
UAB “DruSkiSchool” , This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., +370 620 41182
VšĮ „Ekstremalūs gamtos namai“ – Aktyvus stovyklavimas, +37068500933.

Partneriai