Nors pasaulyje, kaip ir Lietuvoje, vis daugėja nuo mobiliųjų ar kompiuterių galvos nepakeliančių vaikų, visgi nemažai jų išlieka pamišę dėl technikos. Galvas dėl automobilių ar lenktynių technikos pametusių vaikų tėvai puikiai žino, kaip ima žvilgėti jų atžalų akys sėdus prie kartingo vairo.

Šiais metais Smalininkų kartodromas kviečia visus jaunuolius ir jaunuoles nuo 6 iki 18 metų į vaikų kartingo stovyklą. Tiems, kas nori pasijusti tikrų lenktynininkų kailyje, tačiau nėra apsisprendęs ar nori siekti profesionalaus lenktynininko duonos tai turbūt geriausia proga už palyginus nedidelę pinigų sumą išbandyti savo galimybes.

Jauniems lenktynininkams stovykloje, kuri vyks grupėmis iki dvidešimties vaikų, jaunieji būsimi lenktynininkai galės kartingu lenktyniauti tiek, kiek tik jiems leis jėgos.
Be lenktyniavimo, vaikai gaus ir lenktynių teorijos pamokų. Profesionalūs instruktoriai ne tik prižiūrės vaikus ir mokys juos kartingo paslapčių. Čia galės lenktynininkais pasijusti ir patys mažiausi, kurie galbūt pirmą kartą sės prie karto vairo. Mat bus priimami vaikai nuo 6 net iki 18 metų.

„Patirtis rodo, kad po tokių stovyklų per sezoną bent vienas ar du vaikai pradeda lenktynininko karjerą. Šiais metais mes pasiūlysime ne tik kartingo stovyklą –  „Aktyvaus stovyklavimo“ (aktyvusstovyklavimas.lt ) komanda siūlo įvairių aktyvaus laisvalaikio stovyklų visiems skoniams,“ – pasakoja stovyklos vadovė, Brigita Vazgytė. Mūsų organizuojamose stovyklose galite patirti daug smagių akimirkų išbandę - burlenčių, vandenlenčių, jodinėjomo žirgais, irklenčių, jėgos aitvarų, snieglenčių, slidžių ir kitas aktyvias stovyklas vaikams ir jaunimui.“

Kartingo stovykloje Instruktoriai vaikus vežios ir dviviečiu kartingu ir taip rodys teisingas lenktynių trajektorijas, mokins kitų lenktyniavimo paslapčių.
Tačiau ir be kartingo stovyklautojai turės daugybę užsiėmimų – jų laukia dažasvydis, važinėjimas tankodrome su tikra tankete, pramogos laipynių ir vandenlenčių parkuose, jodinėjimas žirgais, ekskursijos po pilis ir pan. Nuo pat ryto iki vakaro vaikų laukia intensyvi programa ir daug pramogų, o visi stovyklautojai gyvens kartu vaizdingoje kaimo turizmo sodyboje ant Nemuno kranto.
Paskutinę savaitinės vaikų stovyklos dieną bus surengtos visos grupės kartingo lenktynės. Nebus nuskriausti ir atžalų aplankyti atvažiuosiantys jų tėvai. Jų laukia įvairios staigmenos o drąsiausius dviviečiu kartingu po kartodromą pavežios profesionalus lenktynininkas.

Įdomu tai, kad renkama ir tarptautinė grupė, kurioje bus bendraujama ne tik lietuvių, bet rusų ir anglų kalbomis, tad tai dar ir puiki proga vaikams pramokti užsienio kalbos arba ją patobulinti.
Daugiau apie „Aktyvaus stovyklavimo“ stovyklas skaitykite: AKTYVUS STOVYKLAVIMAS VISOS STOVYKLOS„Aktyvaus stovyklavimo“ komanda!

Partneriai