Teniso stovykla vaikams ir jaunimui

Stovyklautojų amžius: 7-18 m
Stovyklos trukmė: 7 dienos
Stovyklos kaina: 300 EUR 
Stovyklos datos:

  • 2020.07.06-07.12 - Nėra vietų 
  • 2020.08.22 - 08.28

Vaikų teniso mokyklos komanda, kuri savo patirtimi su vaikais, dalinasi jau penkerius metus, kviečia vaikus ir jaunimą į Teniso stovyklą. Vaikai stovykloje  - išmoks teniso technikos, susipažins su šiuo sportu, pažengusieji tenisininkai turės galimybę pagerinti technikos įgūdžius, sudalyvauti varžybose su kitais varžovais,patirs daug gerų emocijų.

Stovykla skirta tiek pažengusiems, tiek ir pradedantiesiems, mergaitės ir berniukams, mažiems ir dideliems. Treneriai duos užduotis pagal vaikų ir  jaunimo lygį, amžių ir sugebėjimus, taip pat suteiks tam tinkamą inventorių,  raketes kamuoliukus.

Liūdėti nebus kada. Rytais laukia mankšta ir skanūs pusryčiai, pasistiprinę keliausime į teniso aikštele patobulinti įgūdžių, po treniruotės bėgsime maudytis į šalia sodybos esantį ežerą, po pietų lauks sportiniai užsiėmimai ir ekskursijos, o po vakarienes smagūs vakarai prie laužo kepant zefyrus. Pasikaitinsime pirtyje ar karštame kubile.

Laisvalaikiu vaikų ir jaunimo laukia -  įvairių rungčių varžybos, tinklinio, kvadrato, lauko futbolo, stalo teniso. Jūsų laukia pažintis su naujais draugais, entuziastingi ir turintys labai didelę patirtį stovyklos vadovai, patyrę treneriai bei begalė puikių emocijų.

Taip pat vyks ir „Protų mūšis“, žygiai dviračiais, vandens balionų karas. Lankysime Aukštaitijos nacionalinį parką, susipažinsime su gyvūnais triušiukų slėnyje.
Vakarais – laužas, filmai, nuotraukų peržiūra, dienos aptarimai.

APGYVENDINIMAS

Stovykla vyks sodyboje “Saulėtekis” kurioje  yra teniso kortai , pirtis, kubilas, krepšinio aikštelė,  ,batutas, vaikų žaidimo aikštelė, kavinė, kurioje mes gauname visada šviežią ir patį skaniausią maistą, skirtą stovyklautojams. Taip pat turime lauko terasą, kuri skirta stovyklautojų susibūrimams.

Vaikų džiaugsmui, galimybė kiekvieną dieną rūpintis stovyklos teritorijoje esančiais , triušiukais, kurie neatskiriama stovyklos dalis.
Vaikų saugumui, stovyklos teritorija yra aptverta.    

Stovyklautojai gyvena apartamentuose, kuriuose kiekviename kambaryje yra atskiri dušai ir tualetai. Kambariuose miega po 2 – 5 vaikus. Vaikai į kambarius skirstomi pagal amžių ir lytį.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
•    Apgyvendinimas. Stovyklautojai gyvena sodybos apartamentuose.
•    Maitinimas 4 kartus per dieną – pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai. Maistas gaminamas vietoje profesionalių virėjų, pagal suderintą meniu
•    Trenerių paslaugos.
•    Visa reikalinga įranga atskiroms sporto šakoms.
•    Teniso raketes, kamuoliukai, dviračiai žygiui
•    Nuotraukos.
•    Prizai.
•    Diplomai

PAPILDOMA INFORMACIJA

STOVYKLOS PRELIMINARI DIENOTVARKĖ
ATMINTINĖ
FOTOGALERIJA

STOVYKLOS ADRESAS

Sodyba "Saulėtekis", P. Račkos įmonė. Adresas: Saulėtekio g. 15, Ignalina
https://www.google.com/maps/dir//55.3385888,26.1887749/@55.338589,26.188775,14z?hl=lt-LT

PASTABOS:
•    Stovyklautojams būtina turėti medicinos pažymą (forma 027-1a).
•    Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai

DAUGIAU INFORMACIJOS IR KELIALAPIŲ TEIRAUKITĖS:

El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; Tel.+37068500933.
Svetainė:  www.aktyvusstovyklavimas.lt;
Sekite mus: www.facebook.com – Aktyvus stovyklavimas

Partneriai